انبار صندلی در بیمارستان قائم(عج) مشهد که حاوی لوازم مستعمل بود دچار حریق شد.

به گزارش ثامن پرس، ساعاتی پیش پیش به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد حادثه‌ای مبنی بر آتش‌سوزی در انبار صندلی بیمارستان قائم(عج) مشهد اعلام شد که با تلاش نیروهای آتش‌نشانی این حریق اطفاءشد.

 

مهار آتش‌سوزی در بیمارستان قائم(عج) مشهد+  فیلم و تصاویر

 

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت : ظهر امروز حادثه ای که در انبار لوازم مستعمل یکی از مراکز درمانی سطح شهر اتفاق افتاد ، با تلاش و سرعت عمل اتش نشانان در کمترین زمان ممکن مهار و اطفاء شد .

آتش پاد سوم " مهدی رضایی " افزود: مقارن ساعت 10:55 ظهر امروزبا اعلام بروز این اتش سوزی و با توجه به حساسیت کانون آن ستاد فرماندهی آتش نشانی بلادرنگ اکیپ اطفای حریق سه ایستگاه شماره 40 ، 3 و 32 را روانه محل حادثه واقع در حوالی میدان تقی آباد نمود.

 

 

مهار آتش‌سوزی در بیمارستان قائم(عج) مشهد+  فیلم و تصاویر

وی گفت: با حضور ماموران اتش نشانی مشخص شد کانون اتش سوزی لوازم مستعمل نظیر میز و صندلی های چوبی واقع در محوطه بیمارستان می باشد که در مساحت تقریبی 200 متر مربع طعمه آتش شده بود .

آتشپاد سوم رضایی گفت : با اقدام به موقع آتش نشانان شعله های اتش قبل از گستردگی و سرایت به اماکن مجاور پس از 10 دقیقه تلاش مستمر مهار و اطفاء شد .

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با تاکید بر اینکه این اتش سوزی خسارت جانی در پی نداشت ، علت دقیق وقوع آن را در دست بررسی اعلام کرد .

 

مهار آتش‌سوزی در بیمارستان قائم(عج) مشهد+  فیلم و تصاویر

 

گفتنی است: این چندمین بار است که این بیمارستان دچار آتش سوزی میشود که توجه جدی مسئولان علوم پزشکی مشهد به ایمنی این بیمارستان مهم در شرق کشور را طلب میکند.

مهار آتش‌سوزی در بیمارستان قائم(عج) مشهد

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: