هر ساله در روزهای پایانی شهریور ماه نمایشگاه بین المللی مشهد میزبان نمایشگاه فروش پاییزه است.

به گزارش ثامن پرس؛ نمایشگاهی که هرساله در آستانه سال تحصیلی جدید برگزار می گردد و انواع منسوجات، لوازم التحریر، کیف و کفش، لوازم ورزشی، مواد غذایی، البسه و اقلام مورد نیاز خانواده ها در این ایام را با قیمت و کیفیت مناسب در این نمایشگاه ارائه می گردد.

برگزاری این نمایشگاه امسال مخالفانی دارد و عده ای سعی دارند تا این نمایشگاه برگزار نشود  اما در حالی این نمایشگاه هر ساله برگزار می گردد که بازرسان اصناف، مجمع امور صنفی و سازمان صنعت، معدن و تجارت نیز با نظارت ویژه خود بر قیمت و کیفیت اجناس ارایه شده در این نمایشگاه، نظارت دارند.

یکی از مزایای ویژه این نمایشگاه این است اقلام و محصولات به صورت بی واسطه و توسط تولیدکنندگان به دست مردم می رسد و از تخفیف ویژه این نمایشگاه مردم را با رضایت همراه می کند.

تجربه نشان داده است که از میان محصولات آموزشی و لوازم التحریر ارائه شده در این نمایشگاه تعدد و فراوانی کالاهای ایرانی قابل توجه بوده که استقبال خوبی نیز با توجه به کیفیت و تنوع از این محصولات از سوی بازدیدکنندگان انجام شده است که همین امر اقدامی است در راستای حمایت از تولید ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی که از سیاست ها کلان کشور نیز می باشد.

محمدی یکی از غرفه داران لوازم تحصیلی که هر ساله در این نمایشگاه شرکت می کند به خبرنگار ما می گوید: در نمایشگاه فروش پاییزه صنف ما تقویت می شود زیرا اینحا می توانیم مشتری های زیادی را جذب کنیم.

وی افزود: اینکه کالاهای متعددی در یک جا جمع می شوند باعث می شود که خانواده ها بتوانند بسیاری از نیازهای خود را یکجا خریداری کنند و این امر باعث استقبال بالا از نمایشگاه بوده است.

محمدی اذعان داشت: از مسئولان می خواهیم تا امسال هم با برگزاری نمایشگاه فروش پاییزه موجب تقویت صنف ما شوند زیرا در آستانه ورود به سال تحصیلی این نمایشگاه کمک ویژه ای به ما می کند.

هاشم فرهمند از غرفه داران پوشاک این نمایشگاه بوده است که در سال های گذشته در این نمایشگاه حاضر شده است. وی به خبرنگار ما می گوید: یکی از مزیت های ویژه این نمایشگاه رجوع مردم شهرستان  و شهرهای اطراف مشهد است زیرا بسیاری از مردم این مناطق برای خرید یکجا به نمایشگاه می آیند و بسیاری از مراجعین ما از شهرستان ها می آیند که این امر جاذبه این نمایشگاه را نشان می دهد.

فرهمند بیان کرد: غرفه داران در این نمایشگاه خواه ناخواه کالا را با تخفیف ویژه ارائه می دهند و سود خوبی هم کسب می کنند.

رضا صبوری از غرفه داران بخش مواد منسوجات در این نمایشگاه به خبرنگار ما می گوید: از مسئولین می خواهیم این نمایشگاه امسال با تبلیغات بیشتر در فضای شهری برگزار شود تا بازدیدکنندگان بیشتر شوند.

وی خاطر نشان می کند: شنیده ایم که عده ای مخالف برگزاری این نمایشگاه هستند اما این نمایشگاه نه تنها موجب تقویت اصناف می شود بلکه رضایت عمومی مردم را در پی دارد زیرا آنها یمجا کالاهای مورد نیاز خود را با قیمتی ارزان خریداری می کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: