مدیرعامل تاکسیرانی بجنورد گفت: طرح کلید به کلید به‌منظور جلوگیری از توقف خدمات‌رسانی به شهروندان بجنورد در نوسازی خودروهای فرسوده در این سازمان انجام می‌شود.

به گزارش ثامن پرس؛ هادی قربانی در این گفتگو اظهار داشت: با اجرای این طرح مالکان تاکسی که نسبت به نوسازی خودروی خود اقدام کرده‌اند می‌توانند تا زمان دریافت خودروی جدید، تاکسی قبلی خود را در اختیار داشته و از آن استفاده کنند.

قربانی افزود: پیش‌ازاین، متقاضی دریافت تاکسی نو در مراحل دریافت خودروی جدید از زمان اسقاط خودروی فرسوده چند ماه معطل می‌ماند و به‌نوعی درآمدش قطع می‌شد که این امر سبب گلایه رانندگان تاکسی بود.

وی خاطرنشان کرد: اما در طرح کلید به کلید که از چند روز پیش آغازشده است، رانندگان تا روزدریافت خودروی نو، خودروی خود را در اختیاردارند و می‌توانند با آن فعالیت داشته باشند.

به گفته مدیرعامل تاکسیرانی بجنورد تاکنون 70 دستگاه از 198 دستگاه تاکسی فرسوده بجنورد، نوسازی شده است و هر هفته 10 خودروی جدید وارد ناوگان تاکسیرانی این شهر می‌شود.

قربانی بابیان اینکه مابقی خودروهای نو به‌مرور وارد ناوگان تاکسیرانی می‌شود اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال خودروی پیکان از ناوگان تاکسیرانی حذف شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: