کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به اگر سرمایه برای تولید فیلم باشد، اما کارگردان دغدغه‌ای برای ساخت فیلم خود نداشته باشد، امکان ساخت اثری باکیفیت و فاخر ایجاد نمی‌شود، چراکه دغدغه فیلمساز برای تولید اثر ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،کیومرث پوراحمد با اشاره به اینکه اگر سرمایه برای تولید فیلم باشد اما کارگردان دغدغه‌ای برای ساخت فیلم خود نداشته باشد اظهار کرد: در این صورت امکان ساخت اثری باکیفیت و فاخر ایجاد نمی‌شود، چراکه دغدغه فیلمساز برای تولید اثر ضروری است.

وی ادامه داد: توصیه‌ام به کارگردانان و فیلم‌سازان جوان این است که تنبل نباشند، پشتکار، پشتکار و مطالعه راه رشد در این زمینه است، تا زمانی که فیلمساز به‌صورت مستمر فعالیت‌هایی همچون مطالعه کتاب، تماشای فیلم به‌صورت مستمر را انجام ندهد و دغدغه‌ای برای ساخت فیلم نداشته باشد، نمی‌تواند اثری برای سینما، تلویزیون یا جشنواره تولید کند.

کارگردان سینما و تلویزیون بیان کرد: دغدغه من فیلم ساختن است و در طول این سال‌هایی که امکان فیلم ساختن نداشتم، هر 5 سال یک فیلم می‌سازم.                                                                                  

پوراحمد تاکید کرد: سریال «قصه‌های مجید» نماینده نسل ما است، البته این سریال در زمان پخش خود، جذابیت بسیاری داشت، این سریال هم برای نسل قبل و هم برای آیندگان، ماندگار است.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: