سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با بیان اینکه هدف کمپین سلامت و ایمنی نوروز 97 کاهش تصادفات جاده‌ای است، گفت: این کمپین با همکاری کلیه نهادهای متولی ایمنی و برگزارکننده شهرداری مشهد و شبکه آسیایی «جامعه ایمن» فعالیت دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،امیر عزیزی در خصوص فعالیت‌های مدیریت بحران شهرداری مشهد در ایام نوروز بیان کرد: آماده‌باش کامل شورای مدیریت بحران مشهد با محوریت مدیریت بحران شهرداری مشهد از 26 اسفندماه 96 آغاز شده و تا 15 فروردین 97 ادامه دارد.

وی همچنین با اشاره به تشکیل کمپین سلامت و ایمنی نوروز 97، تشریح کرد: این کمپین با همکاری کلیه نهادهای متولی ایمنی و برگزارکننده شهرداری مشهد و شبکه آسیایی «جامعه ایمن» فعالیت دارد.

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با بیان اینکه هدف کمپین سلامت و ایمنی نوروز 97 کاهش تصادفات جاده‌ای است، اضافه کرد: در این زمینه بروشورهایی تهیه شده که از 25 اسفندماه 96 توسط گروه‌های داوطلب مدیریت بحران «دوام ثامن» در هتل‌ها، پاساژها و اماکن اقامتی به ویژه در منطقه ثامن در حال توزیع است.

عزیزی در ادامه پیام‌های «هیچ چیز مهم‌تر از زنده و سالم رسیدنت نیست»، «باز هم 60 درصد تصادفات منجر به فوت در 30 کیلومتری ورودی شهرها، حاصل خستگی و لجاجت با خود»، «سبقت غیرمجاز یعنی استقبال از حادثه و مرگ» و «چند دقیقه، یک یا چند ساعت دیرتر اما زنده و سالم رسیدن، بهتر از چندین ساعت و روز معطلی برای یک حادثه ساده خسارتی و خدایی‌نکرده حادثه جرحی و فوتی است» را از جمله اطلاعیه‌های شبکه آسیایی «جامعه ایمن» برشمرد.

وی ایمنی اماکن را از دیگر فعالیت‌های مدیریت بحران شهرداری در نوروز 97 دانست و گفت: در این زمینه نیز پوستر و برچسب‌هایی تهیه شده، با همکاری گروه‌های «دوام ثامن» از 28 اسفندماه 96 در هتل‌ها به‌صورت ویژه توزیع شده است.

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد ادامه داد: این برچسب‌ها و پوسترها شامل توضیحاتی در مورد تخلیه اضطراری در هنگام آتش‌سوزی، زلزله و سایر موارد تجمعی است که تاکنون در بیش از 200 مرکز اقامتی، هتل و پاساژ نصب شده است.

 

 

به نقل از فارس

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: