نایب رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان‌رضوی گفت: تور رالی مشهد تا نیشابور با همکاری میراث فرهنگی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،معصومه زارعی اظهار داشت: هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری خراسان رضوی در هر فصل یک رالی شهری در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌کند، در صورت وجود اسپانسرهای مختلف، تعداد این رالی‌ها در سال افزایش یافته و از چهار رالی بیشتر می‌شود.

نایب رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری خراسان رضوی گفت: این هیئت در هر مناسبتی مسابقات متعددی برگزار کرده که این برنامه‌ها می‌تواند از یک تا چند روز طول بکشد، به عنوان مثال در سال گذشته رالی برای نیروهای بسیج و نیروی انتظامی برگزار شد، همچنین دو سال گذشته برای مهندسان این امر تحقق یافت، ضمناً تمامی برنامه‌های اجرایی رالی در روزهای جمعه تشکیل می‌شود.

زارعی با اشاره به الزام تایید برنامه‌های هیئت از سوی فدراسیون برای برگزاری آنها، خاطرنشان کرد: هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری خراسان رضوی دو هفته پیش از تشکیل مسابقات کشوری، جهت آماده سازی ورزشکاران اتومبیل و موتور، رقابت‌های استانی را برگزار می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف توسط این هیئت در سال جدید، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان رضوی در سال 97، برگزاری رالی توری نقشه خوانی از مشهد تا نیشابور با درخواست اداره‌کل میراث فرهنگی در 10 فروردین‌ماه است.

زارعی بیان کرد: بخش عمده هزینه‌های برنامه‌ها توسط هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان‌رضوی پرداخت می‌شود و اسپانسرها نیز در این امر با این هیئت مشارکت دارند، در واقع هیئت خودگردان بوده و هیچ مبلغی از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و فدراسیون اتومبیل‌رانی و موتورسواری خراسان رضوی نمی‌گیرد.

نایب رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان رضوی ادامه داد: این هیئت توانایی پرورش ورزشکاران را در تمامی سطوح دارد، گاهاً مشکل کمبود بودجه به وجود می‌آید اما هیچ وقت سبب لغو برنامه‌های هیئت نشده است.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: