رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از کسب مدال جودوکار ملی پوش جوان استان در کاپ آزاد برمن آلمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،حسین محمودی اظهار کرد: رقابت های جودو کاپ آزاد آلمان ۵ فروردین ماه با شرکت ۴۱۰ جودوکار رده سنی جوانان از ۱۸ کشور به پایان رسید.

وی با اشاره به حضور ۳ نماینده جوان و ارزنده استان در ترکیب تیم ملی اعزامی به آلمان، افزود: علی قلی پور  جودوکار ملی پوش استان توانست مدال برنز وزن منهای ۶۰ کیلوگرم را برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: علی قلی پور در جدول ۶۰ نفره این وزن ابتدا حریفی از کشور فرانسه را از پیش رو برداشت، سپس با پیروزی برابر حریف هلندی خود، جودوکار قزاق را مغلوب کرد و با پیروزی برابر دیگر نماینده قزاق ها به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

وی بیان کرد: قلی پور در مرحله نیمه نهایی مغلوب جودوکار قدرتمند ژاپنی شد و با راهیابی به جدول شانس مجدد راه و پیروزی برابر دیگر جودوکار فرانسوی به نشان برنز رسید.

محمودی خاطر نشان کرد: علی پرهیزکار دیگر جودوکار جوان ملی پوش خرلسان رضوی نیز در جدول ۶۵ نفره وزن منهای ۱۰۰کیلوگرم رقابتهای کاپ آزاد آلمان توانست در گام نخست جودوکار فرانسوی را از پیش رو بردارد و در ادامه با قبول شکست برابر یک جودوکار آلمانی از دور رقابتها کنار رفت.

وی گفت: در وزن من های ۷۳کیلوگرم، امین کامیابی جودوکار ارزنده چنارانی در گام نخست جودوکار بلژیکی را از پیش رو برداشت و سپس برابر حریف هلندی به برتری رسید و با قبول شکست برابر نماینده هلند از دور رقابتها کنار رفت، در این وزن ۸۴ جودوکار حضور داشتند.

وی خاطر نشان کرد: محمد مهدی راستگر نوجوان ارزنده سنگین وزن استان نیز توانست در روز نخست مسابقات کاپ آزاد آلمان مدال برنز وزن +۹۰ کیلوگرم این رده سنی را برای کشورمان به ارمغان بیاورد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: