مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: در ایام نوروز جایگاه سوخت پایانه مسافربری امام رضا (ع) به ‌صورت ۲۴ ساعته در حال خدمات‌رسانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،به‌نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی با اشاره به شبانه‌روزی شدن جایگاه سوخت پایانه مسافربری برای تأمین سوخت اتوبوس‌ها اظهار داشت: در این ایام روزانه بیش از 100 هزار لیتر سوخت نفت گاز برای اتوبوس‌های بین‌شهری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به حجم ورود اتوبوس‌ها به شهر مشهد با توجه به ایام نوروز، روزانه بیش از 500 دستگاه اتوبوس اقدام به سوخت‌گیری در جایگاه سوخت امام رضا (ع) می‌کنند که خوشبختانه تا این تاریخ با مشکلی در این زمینه مواجه نشده‌ایم.

شریعتی بیان کرد: گنجایش مخازن سوخت جایگاه نفت گاز 400 هزار لیتر است که اقدامات فنی برای این مخزن در نوروز همچون لجن زدایی صورت گرفت.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با بیان اینکه در این پایانه 4 سکو با 16 نازل در حال خدمات‌رسانی هستند، گفت: در حال حاضر رتبه اول را در کشور در توزیع سوخت نفت گاز در بین پایانه های کشور دارا هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: