به دنبال استقبال چشمگیر مردم، «خیابان غذا» در مناسبت‌های دیگر مانند ماه رمضان از افطار تا سحر تداوم خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، مدیر برنامه‌ریزی و نظارت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد خیابان غذا را عرصه‌ای عمومی و غیر رسمی برای ارائه غذا به گردشگران و شهروندان دانست و تصریح کرد: برگزاری این برنامه در مناسبت های دیگر مانند ماه رمضان از افطار تا سحر تداوم خواهد داشت.

محمد مدرسی تاکید کرد: خیابان غذا بستری برای افزایش تعاملات اجتماعی شهروندان است، فضایی که افراد می‌توانند همراه با خانواده و آشنایان خود ساعات خاطره‌انگیزی را در کنار هم رقم بزنند، غذا بخورند و حس خوب با هم بودن را با نشستن در یک فضای شاد و دلنشین تجربه کنند.

وی با بیان اینکه این گونه اجتماعات شهروندی که با ایجاد نشاط و سرزندگی پیوند دارد، نیاز یک مجموعه شهری است، افزود: استقبال مردم نشان‌دهنده این است که این نیاز در بطن جامعه وجود داشته، درست و به جا تشخیص داده شده است.

مدیر برنامه‌ریزی و نظارت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به استقبال مردم و فروشندگان در خیابان غذا، افزود: با توجه به اینکه این برنامه اولین تجربه محسوب می‌شود، برپایی خیابان غذا در آینده با آمادگی بیشتر و همچنین رفع برخی اشکالات از جمله برخی مجوزهای لازم ادامه خواهد داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: