نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع افزایش نرخ دلار، بی‌تدبیری شد که به اسم نظام نوشته شد، پیشنهاد می‌کنم مسئولان بانک مرکزی پشت تریبون بروند و به دلیل بی‌عرضگی‌های خود استعفا دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر شب گذشته در برنامه زنده تلویزیونی «اشاره» اظهار داشت: استقلال کشور برای مردم در زمان انقلاب اسلامی بسیار جدی بود و در قالب شعارها در راهپیمایی‌ها اعلام می‌کردند زیرا در همه زمینه‌ها وابسته بودیم و تصمیم گیر نبودیم.

وی با بیان اینکه متأسفانه گاهی بی‌تدبیری‌های غیرقابل‌توجیه به‌پای نظام نوشته می‌شود، تصریح کرد: به‌طور مثال در موضوع اخیر افزایش نرخ دلار که پیشنهاد می‌کنم مسئولان بانک مرکزی پشت تریبون بروند و به دلیل بی‌عرضگی‌های خود استعفا دهند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم می‌خواهند مسئولان صادقانه با آنان رفتار کنند‌.

وی خاطرنشان کرد: اگر پای اصول انقلاب اسلامی می‌ایستادیم با توجه به ظرفیت‌های داخلی و جوانان به نقاط بلندتری می‌رسیدیم و باید اعلام کنیم‌ مردم حق دارند نسبت به عملکرد مسئولان گلایه‌مند باشند.

پژمانفر به صحبت‌های اخیر جهانگیری درباره دهه شصتی‌ها اشاره کرد و گفت: متأسفانه به جوانان که در دنیا به‌عنوان پنجره فرصت‌ها نام برده می‌شود، توجه نمی‌کنیم حتی معاون اول رئیس‌جمهور نسل جوان را تهدید معرفی می‌کند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب به‌عنوان دیدبان کشور چندین سال شعارهای سال را با محوریت اقتصاد نام‌گذاری می‌فرمایند، مسئولان بیایند به‌صورت مستقیم به مردم گزارش دهند در این رابطه چه کرده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مردم به فساد و بی‌عدالتی در دستگاه‌های اجرایی معترض هستند و باید هرچه سریع‌تر با این مفاسد و بی‌عدالتی‌ها مقابله شود.

وی به فاصله بین مردم و مسؤولان اشاره کرد و گفت: متأسفانه مردم عزیز برای ملاقات با مدیر اجرایی مانند فرماندارها و استاندار چندین هفته باید منتظر بمانند.

پژمانفر اضافه کرد: آقای استاندار گزارش دهند چه مقدار پای صحبت صنعت‌کاران که در بروکراسی اداری پایمال می‌شوند، نشسته و مشکلات آنان را حل کرده است.

وی افزود: با وجود اینکه مسئولیت اجرایی ندارم اما به‌عنوان نماینده مردم در مجلس، در هفته حتی روزهای جمعه در دفترم بر روی مردم باز است و به‌صورت مستقیم به مشکلات و درد دل‌هایشان گوش می‌دهم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید همه برنامه‌ها و اقدامات مسئولان همچون سفر‌ها، جلسات روزانه و... به‌صورت شفاف به مردم اعلام شود.

وی پیشنهاد کرد مسئولان اجرایی در هفته یک روز به‌صورت مستقیم در مساجد حضور پیدا کرده و مردم مشکلات خود را بدون واسطه با آنان مطرح کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: