مشکی پوشان در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر باید در تهران به مصاف استقلال برود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، رقابت‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر باشگاه‌های کشور از روز پنج شنبه هفته جاری آغاز می‌شود و نمایندگان فوتبال مشهد نیز برابر رقبای سرخابی خود صف آرایی خواهند کرد. براساس برنامه اعلام شده، پدیده باید به مصاف پرسپولیس تهران برود و مشکی پوشان نیز با استقلال دیدار خواهد کرد.

مشکی پوشان در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر بازهم از تجربه دو فصل بقای خود در روز پایانی درس نگرفت و کارش را به اما و اگر رساند اما این بار تفاوت این است که بسیار بسیار بعید است که کار شاگردان مهابادی که البته به تازگی هدایت تیم را برعهده گرفته است به هفته پایانی کشیده شود و آنها خیلی زودتر از اینها احتمالاً با لیگ برتر خداحافظی خواهند کرد.

شاگردان داود مهابادی شاید صرفاً برای اعاده حیثیت فوتبال مشهد و خراسان رضوی در هفته‌های پایانی به میدان بروند و البته اینکه آنها هنوز روی کاغذ شانس بسیار اندکی برای بقا دارند اما این احتمال بعید است که به واقعیت تبدیل شود.

مشکی پوشان در حالی در هفته بیست و هفتم باید در تهران برابر استقلال صف آرایی کند که شاگردان شفر این روزها در بهترین فرم خود هستند و شب گذشته نیز با برتری برابر الریان قطر صعود خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کردند. علاوه بر این شاگردان شفر امیدوار هستند که در همین رقابت‌های لیگ برتر مجوز آسیایی شدن خود را برای فصل بعد کسب کنند و کسب مجوز را به دیدار پایانی جام حذفی باشگاه‌های کشور موکول نکنند.

مشکی پوشان در سوی دیگر در این فصل از رقابت‌های سرمربیان متعددی را از میثاقیان تا مرزبان و عنایتی را تجربه کرده است اما با هیچکدام از آنها نتوانست بقای خود را تضمین کند؛ شاید هواداران فوتبال مشهد با توجه به تجربه دو فصل قبلی این تیم انتظار داشتند مشکی پوشان در این فصل بتواند در میانه‌های جدول باشد اما سرنوشت برای مشکی پوشان به نحو دیگری مقرر شده بود.

شاگردان مهابادی اما همچنان باید به روزهای آتی لیگ برتر امیدوار باشند و از حداقل شانس خود برای حضور در لیگ برتر استفاده کنند و با تمام قوا به مصاف استقلال در تهران بروند هرچند که امتیاز گرفتن از تیم آماده شفر در تهران کار بسیار سختی است.

نکته مهم این است که مشکی پوشان اگر می‌خواهد از همان یک درصد شانس خود برای بقا استفاده کند باید تمامی 4 دیدار پیش روی خود را با برتری پشت سر بگذارد و حتی یک تساوی در این 4 دیدار نیز عملاً مشکی پوشان را از لیگ برتر حذف خواهد کرد.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: