استاندار خراسان رضوی با اشاره به رشد ۱۱ درصدی حضور زائران و ‌مسافران به استان خراسان رضوی در نوروز ۹۷، گفت: در این ایام بیش از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار زائر و مسافر وارد استان شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،علیرضا رشیدیان در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران جشنواره «خانه بهار» شهرداری مشهد در تالار شهر، اظهار کرد: حوزه‌های زندگی در دوران جدید پیچیده‌تر شده است اما خداوند انسان را آفریده تا به رشد، تعالی و هدف عالی خلقت برسد.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه انسان برای دستیابی به این هدف نیازمند آرامش و سکینه است، ادامه داد: این آرامش وسایلی دارد که یکی از جلوه‌های آن وجود مبارک امام مهربانی‌ها در شهر مشهد است.

وی همچنین افزود: امسال به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و توجهات حضرت رضا(ع) شاهد رشد ۱۱ درصدی حضور زائران‌ و ‌مسافران به استان و مشهد بودیم. مجاوران نیز با تحولات چشمگیری مواجه بودند و نوروز متفاوتی را برای زائران و‌ مجاوران فراهم کردیم.

رشیدیان با اشاره به اینکه در نوروز امسال بیش از ۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار زائر و مسافر وارد خراسان رضوی شد، ابراز کرد: به منظور استفاده بیشتر از ظرفیت اقامت‌گاه‌های رسمی حضور مسافران در مدارس نسبت به سال گذشته کاهش پیدا کرد.

وی در ادامه تأکید کرد: اگر این روحیه همکاری و همپوشانی در خدمات‌رسانی در بخش‌های مختلف استمرار پیدا کند، روزهای بهتری را برای شهر و استانمان شاهد خواهیم بود.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: