هنرمند خوشنویسی در مشهد با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی به‌دنبال توجه به اقتصاد مقاومتی است، گفت: وجود تهاجم فرهنگی در کشور ما به دلیل نبود حمایت مسئولان از آثار هنری ایرانی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،هاشم طلائیان با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی به دنبال توجه به اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: به نظرم مقصود مقام معظم رهبری از شعار امسال توسعه فرهنگ، ترویج فرهنگ ایرانی همراه با توجه بیشتر به سبک زندگی است.

وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی در لغت به معنای مقاوم‌سازی میانه‌روی است و مردم اگر با معنای دقیق اقتصاد مقاومتی بیشتر آشنا شوند، بی‌تردید، شعار امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی بیشتر اجرایی می‌شود.

هنرمند خوشنویسی در مشهد با تاکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی یعنی حمایت از فرهنگ ایرانی است، متذکر شد: وجود تهاجم فرهنگی در کشور ما به دلیل نبود حمایت مسئولان از آثار هنری ایرانی است.

طلائیان در خصوص راهکارهای اجرای شعار سال در حوزه هنرهای تجسمی، بیان کرد: مسئولان می‌توانند از طریق خرید تولیدات هنری هنرمندان خراسان رضوی و هدیه آن به مهمانان خارجی خود، علاوه بر ارتقای رونق اقتصادی هنرمندان سبب ترویج فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی به جهان می‌شود.

وی گفت: وجود تهاجم فرهنگی در کشور ما به دلیل نبود حمایت مسئولان از آثار هنری ایرانی است.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: