قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: استفاده از ظرفیت هنرمندان متعهد کشورمان برای توسعه و ترویج معارف رضوی و آموزه‌های اهل‌بیت(ع) از دیگر مواردی است که بایستی برای آن گام‌های اساسی برداشته شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرسبه نقل از آستان نیوز سید مرتضی بختیاری، در جمع مدیران فرهنگی آستان قدس اظهار کرد: حاکم کردن تفکر انقلابی و جهادی در مجموعه دستگاه‌های اجرایی و مؤسسات فرهنگی از ملزومات دهه چهارم نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: برای انجام کار اثرگذار فرهنگی و تربیتی بایستی در ابتدا بر روی خودمان کارکنیم و از تفکر کارمندی صرف و روزمرگی‌ها فاصله بگیریم.

وی افزود: بنابر تأکیدات تولیت آستان قدس رضوی در دوره جدید سازمان فرهنگی تأسیس شد که مأموریت‌های ملی و فراملی متنوعی برای این سازمان و مؤسسات فرهنگی تابعه تعریف و تبیین شده و در این ٢ سال توفیقات فراوانی کسب‌شده است.

بختیاری ادامه داد: توجه ویژه به انضباط مالی واداری و برنامه‌ریزی در جهت افزایش سطح معرفتی کارکنان، خانواده‌ها و خدام آستان قدس رضوی از اولویت‌هایی است که باید با جدیت و پشتکار پیگیری و عملیاتی شود.

وی گفت: با توسعه خادمیاری و مشارکت فعال و مسئولانه مردم غیور ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، محرومیت‌زدایی و غیره شاهد اتفاقات و دستاوردهای بزرگی خواهیم بود.

بختیاری بیان داشت: استفاده از ظرفیت هنرمندان متعهد کشورمان برای توسعه و ترویج معارف رضوی و آموزه‌های اهل‌بیت(ع) از دیگر مواردی است که بایستی برای آن گام‌های اساسی برداشته شود.

وی اظهار کرد: هر زمان به جوانان در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و مدیریتی میدان داده‌ایم، نتایج و ثمرات مثبت آن را دیده‌ایم و باید با همدلی و همکاری با جوانان بااستعداد میهن اسلامی زمینه حضور و اثرگذاری بیشتر را برایشان فراهم کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: