رئیس حوزه هنری خراسان رضوی گفت: دومین چله نمایش ما از 10 دی تا 22 بهمن ماه سال 97 برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،میثم مرادی در خصوص نقاط قوت و ضعف چله نمایش ما و برگزاری مجدد آن در سال 97 اظهار داشت: رویداد هنری  چله نمایش ما مردم انقلاب که در 12 بهمن تا 22 اسفند ماه سال 96 اجرا شد برای سال 97 هم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌ها انجام می‌شود تا از 10 دی تا 22 بهمن سال 97 دومین چله نمایش ما نیز برگزار شود و رویکرد ما در دومین جشنواره چله نمایش ما تاکید بر مردمی بودن نمایش، اجرای نمایش در مساجد، مدارس و محلات بوده چرا که محل حضور انبوه جمعیت و مکان مراجعه مردم است.

رئیس حوزه هنری خراسان رضوی بیان کرد: سعی می‌کنیم چند ماه قبل  از موعد برگزاری دومین جشنواره چله نمایش ما، دبیرخانه این جشنواره تشکیل شود و دبیر هنری آن هم مشخص شود.

مرادی تاکید کرد: تلاش ما این است از ابتدای سال هنرمندان و دست‌اندرکاران چله نمایش ما را درگیر کار کنیم و منتخب آثاری که قبل از دومین چله نمایش ما اجرا می‌شود را نیز در این جشنواره اجرا کنیم.

وی با اشاره به اینکه در مجموع برگزاری جشنواره چله نمایش ما اقدام مبارکی بود که به اهداف خود دست پیدا کرد، یادآور شد: بردن نمایش بین مردم و کشف استعدادهای جوان و نوجوان باعث رونق دادن به تئاتر مشهد می‌شود و اگر این کار با حمایت نهادهای دیگر همراه شود و گروه‌های مسجدی  را درگیر کنیم؛ بی شک شاهد شکوفایی تئاتر خواهیم بود.

مرادی در خصوص چله نمایش ما اضافه کرد: مردمی شدن نمایش و برگزاری زود هنگام و فرصت کم برای چله نمایش ما، باعث شد تمامی گروه‌های فعال در این زمینه نتوانند در این چله شرکت‌کنند و امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این مشکل در سال 97 برطرف شود.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: