رئیس شورای شهر مشهد با بیان اینکه سپاه پاسداران در دفاع مقدس و امنیت کشور نقش بسیار مهمی داشته، گفت: ارتش به‌ویژه لشکر 77 پیروز خراسان در سال‌های دفاع مقدس، به‌خصوص در روزهای حصر آبادان نقش بسیار مؤثری ایفا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،محمدرضا حیدری صبح امروز در آغاز بیست و دومین جلسه علنی شورای شهر مشهد در تالار شهر با اشاره به روز خیام و روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: 29 فروردین روز ارتش جمهوری است، در ابتدای پیروزی انقلاب، نداهایی در تضعیف و انحلال ارتش سر داده شد که سخنان هوشمندانه امام (ره) برای حفظ این ظرفیت نظامی کشور موثر واقع شد.

وی ادامه داد: ارتش به‌ویژه لشکر 77 پیروز خراسان در سال‌های دفاع مقدس، به‌خصوص در روزهای حصر آبادان نقش بسیار مؤثری ایفا کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به 31 فروردین و سالروز ولادت امام حسین (ع) بیان کرد: همه ما در ایستادگی به حق و آزادی‌خواهی، افتخار تأسی به این امام را داریم.

حیدری درباره روز پاسدار اضافه کرد: سپاه پاسداران در دفاع مقدس و امنیت کشور نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.

وی با اشاره به اینکه جمعه 31 فروردین سالروز درگذشت محمدتقی شریعتی، بیان کرد: استاد محمدتقی شریعتی با نگاه نوگرایانه وارد عرصه تبلیغ دین شد و نقش بسزایی در جذب جوانان با رویکرد نوگرایانه به دین ایفا کرد و همچنین فرزند برومندی تربیت کرد که در زمان خودش نقش تأثیرگذاری داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه در چند روز گذشته یکی از اعضای شوراییان خراسان رضوی را از دست دادیم، گفت: مهدی خبازی، چهره فرهنگی و پرتلاش و رئیس شورای اسلامی بجستان بود.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: