مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، از اجرایی شدن معاینه فنی برتر در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،افرادی که در گذشته معاینه فنی‌ عادی دریافت کرده‌اند، تا زمان اتمام اعتبار نیازی به معاینه فنی جدید ندارند و مدارک آن‌ها معتبر است. سعید قیصر در جمع خبرنگاران اظهار داشت:معاینه فنی برتر که همان حدود مجاز جدید معاینه فنی است، از یک اردیبهشت در سراسر کشور اجرایی می‌شود.

با اجرای معاینه فنی برتر در سراسر کشور تبعیض و تفاوت در بین مراکز معاینه فنی دیگر شهرها با شهر تهران از بین می‌رود و مردم می‌توانند به تمامی مراکز معاینه فنی سراسر کشور مراجعه و نسبت به دریافت معاینه فنی اقدام کنند. 

اجرای طرح معاینه فنی برتر باعث می شود که از صف‌های طولانی معاینه فنی جلوگیری شود.در معاینه فنی برتر حدود مجاز آلایندگی بازنگری شده است و از یک اردیبهشت‌ماه در سراسر کشور اجرایی می‌شود و دیگر معاینه فنی عادی نخواهیم داشت. 

دستگاه‌های مراکز معاینه فنی در سراسر کشور به‌روز شده است و ۵۰ مرکز تا هنگامی که تجهیزات خود را به‌روز نکنند با اجرای طرح معاینه فنی برتر تعطیل خواهند شد. معاینه فنی یکپارچه تحت مدیریت سامانه سیمفا آغاز به کار کرده است و بنابر این در کیفیت صدور معاینه فنی تفاوتی نخواهیم داشت.

 

 

به نقل از زومیت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: