استاندار خراسان رضوی گفت: نیروهای مسلح در سایه فرماندهی کل قوا یکپارچه، متحد و مقتدرانه در دفاع از کشور ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رشیدیان در حاشیه  نشست هم‌اندیشی فرماندهان سپاه و ارتش در استان گفت: تمامی نیروهای مسلح تحت فرماندهی کل قوا رهبر معظم انقلاب در کنار هم به صورت یکپارچه، منسجم، مکمل برنامه دکترین نظامی و دفاعی کشور هستند.

وی با تاکید بر این که هیچ خللی در نیروهای مسلح ما راه ندارد، افزود: هر گستاخی و نگاه بد به این کشور و ملت، پاسخ دندان‌شکنی از سوی نیروهای مسلح ما درپی خواهد داشت و دشمن دست از پا خطا نمی‌کند.

استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی زمانی که فقط به باریکه غزه تهاجم کرد، نه تنها نتوانست غلبه کند که در مدت کوتاهی مغلوب شد و در جنگ جنوب لبنان 33 روز جنگید اما نهایتا مجبور به عقب‌نشینی شد.

رشیدیان با بیان اینکه دشمن در حد و اندازه ای نیست که با جمهوری اسلامی رو در رو شود، افزود: زیرا می‌داند اگر چنین کند نابود خواهد شد.

وی اظهار کرد: این رژیم منحوس یا برخی کشورهای منطقه که گاه پا فراتر از حد خود می نهد و فراموش می کنند زمانی که همه شرق و غرب یکصدا پشت سر ارتش صدام و رژیم بعثی ایستاد و از هیچ کمکی اعم از نیرو،سلاح و پول دریغ نکرد، ملت انقلابی ایران مردانه ایستاد.

استاندار خراسان رضوی افزود: آنان امروز نیازمند یادآوری تاریخی جنگ تحمیلی دارند با این حال می دانند در مقابل اراده یک ملت انقلابی هیچ شانسی برای خود نمایی ندارند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: