ساخت و تجهیز مدرسه انرژی اتمی در مشهد از محل بیت‌المال هزینه شد، اما آنچه بر کتیبه سردر این مدرسه به‌چشم می‌خورد، واژه غیرانتفاعی است!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، مدرسه انرژی اتمی مشهد که دومین مدرسه انرزی اتمی در کشور است و پسوند «غیرانتفاعی» را یدک می‌کشد، بر ویرانه‌های دو مدرسه دولتی بنا شده است.

طبق اطلاعات به‌دست آماده، مدتی قبل از اجرایی شدن طرح ساخت مدرسه انرژی اتمی، دو مدرسه «اختران انقلاب» و «قدس» تعطیل و دانش‌آموزان این دو مدرسه بین مدارس دیگر پخش شدند و پس از آن، اقدام به تخریب دو مدرسه مذکور شد.

طبق اطلاع کسب شده از سوی خبرنگار فارس، ساخت و تجهیز مدرسه مجهز انرژی اتمی در مشهد تمامأ از محل بیت‌المال تأمین شد، اما آنچه بر کتیبه سردر این مدرسه به چشم می‌خورد، واژه «غیرانتفاعی» است.

اگرچه نقل قول‌ها در باب میزان شهریه این مدرسه متفاوت بوده، اما مدیر مدرسه انرژی اتمی معتقد است، در حد شهریه سایر مدارس غیرانتفاعی مشهد خواهد بود.

نکته حائز اهمیت در این بین، مدیریت سید جواد حسینی، معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی بر اداره کل آموزش پرورش استان در زمان آغاز ساخت این مدرسه بود که البته طبق گفته صالحی در روز کلنگ‌زنی این مدرسه، بنا بود مهر ماه 95، آغاز پذیرش دانش‌آموز در مدرسه انرژی اتمی مشهد باشد.

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: