مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی گفت: گشت‌های مشترک تعزیرات به منظور سلامت و بالا بردن امنیت غذایی در ایام ماه مبارک رمضان از 22 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،حمید رضا کریم در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه خراسان، در خصوص طرح نظارت ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: باتوجه به پیش‌رو بودن ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضاهای عمومی مصرف‌کنندگان برای خرید برخی از کالاها و مایحتاج مورد نیاز در این ماه الهی و ماه نزول قرآن، لزوم کنترل بازار با رویکرد پیشگیرانه بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسد.

وی افزود: بر همین اساس طرح نظارتی گشت‌های مشترک با همکاری صمیمانه سازمان‌های متولی امر نظارت بر بازار طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده در جهت خدمت به زائرین و مجاورین آقا علی‌ابن‌موسی‌الرضا (ع) و ایجاد امنیت غذایی برای شهروندان محترم از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه سال جاری اجرایی می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی تصریح کرد: گروه‌های هدف در این طرح، تمام صنوف بازار و اتحادیه‌ها و مراکز عرضه مواد پروتئینی و قنادی‌ها و سایر مایحتاج عمومی مردم در اولویت بازرسی‌ها خواهند بود.

کریم خاطرنشان کرد: از کلیه صنوف مومن و متعهد مشهدی انتظار دارد در ایام صوم و صیام این ماه معنوی با رعایت حقوق شهروندی و انصاف خود را از ثواب این امر خیر بهره‌مند سازند.

 

 

به نقل از ایسنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: