معاون استاندار خراسان رضوی گفت: در سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی بیش از ۶ هزار میلیارد تومان پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سیدجواد حسینی صبح امروز در نشست ستاد استقبال از رئیس جمهور اظهار داشت: در سفر رئیس جمهوری به استان 2هزار و 100 میلیارد تومان به پروژه‌های استان اختصاص داده می‌شود. این پروژه‌ها در نشست کارگروهی که در تهران برگزار شده، مصوب و در این سفر تخصیص داده می‌شود.

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی ادامه داد: این پروژه‌ها به صورت ویژه در سطح استان خراسان رضوی پیگیری می‌شود.

حسینی خاطرنشان کرد: در سال گذشته در مجموع 3هزار و 800 میلیارد سرمایه‌گذاری در استان انجام شد که بیش‌ترین سطح سرمایه گذاری در بین استان‌های کشور است. 

وی یادآور شد: در سال گذشته در مجموع 123 هزار شغل در استان خراسان رضوی ایجاد شد که امیدواریم امسال نیز شاهد اشتغال بیش‌تری در استان باشیم. براساس آمارها 270 هزار بیکار در استان داریم که امیدواریم با ایجاد فرصت‌های شغلی زمینه برای اشتغال این جمعیت نیز فراهم شود. 

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی عنوان کرد: در سفر ریاست جمهوری بیش از 6هزار میلیارد تومان پروژه در استان به بهره‌برداری می‌رسد.  پارس فولاد سبزوار، فولاد نیشابور  و غیره از جمله مهم‌ترین پروژه های افتتاحی در استان است.

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: