نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: درخواست داریم رئیس‌جمهور در سفر آتی خود به استان خراسان‌رضوی گزارشی از نتایج سفرهای قبلی خود ارائه کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان خراسان رضوی در روزهای آتی اظهار داشت: این سفرها انجام و وعده‌هایی داده می‌شود و اگر وعده‌ها، عملی شده باشد برای مردم خوشایند است در غیر این صورت اگر در وعده‌ها، وفا نباشد سبب نارضایتی و بدبینی است.

پژمانفر تصریح کرد: به نظرم در این سفر، باید گزارشی از سفر قبلی رئیس‌جمهور به مشهد و خراسان‌رضوی ارائه و مشخص شود که چند درصد از خواسته‌ها محقق شده است، زیرا انباشتی از مسائل بعضاً شکل می‌گیرد؛ برای مثال بخش ناچیزی از خواسته‌ها، مصوبه سفر قبلی ایشان بود اما همان بخش ناچیز نیز اجرایی نشده و این مسئله مقداری جای تامل دارد.

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: ما یک عقب افتادگی محتملی را در استان خراسان‌رضوی داریم که بارها با ایشان مطرح کرده‌ایم؛ تقریباً حدود 8 درصد جمعیت کشور در استان خراسان‌رضوی هستند و مسائل مرزی با برخی کشورها نیز مطرح است؛ مسائل و معضلات اقتصادی نیز در استان داریم و اقتضا می‌کرد تصمیم مناسبی در این حوزه صورت بگیرد.

پژمانفر تصریح کرد: سئوال ما این است که چطور در لایحه بودجه هر سال زیر 6 درصد اعتبارات استانی خراسان‌رضوی بسته می‌شود و 2 درصد سهمی که به استان ما داده نمی‌شود به کجا داده شده و چه کسانی در این موضوع همراهی نمی‌کنند؟ امیدواریم در این سفر از وعده‌هایی که پشتوانه‌ای ندارد و محقق نمی‌شود پرهیز شود.

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: