نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: استکبار در جمع‌بندی خود به این نتیجه رسیده که انقلاب اسلامی ایران مرگ تدریجی او را رقم می‌زند و شاخصه‌های ابرقدرتی خود را از دست داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا(ع)، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی در جمع پایوران سپاه امام رضا(ع) در پادگان شهید برونسی اظهار داشت: این سه ماه مبارک رجب، شعبان و رمضان ماه اوج گرفتن به سمت خداست خداوند در نیمه شعبان مهم‌ترین شخصیت عالم ملکوت را به عالم آفرینش هدیه کرد.

وی با تاکید بر اینکه اگر به دنبال خدامحوری و صراط مستقیم هستید به دنبال ولایت باید باشید، افزود: ولایت تجلی توحید ربوبی و زمینی شدن حاکمیت خداست تا می‌توانید رابطه خود را با قطب عالم امکان محکم کنید. لذت عبادت و حیات در جایی است که امام زمان(عج) حضور داشته باشد و توصیه بنده به شما این است که درباره امام زمان(عج) و ولایت مطالعه کنید.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به شخصیت والای شهید مطهری عنوان داشت: چرا مطهری الگو و اسوه استادان شد؟ مطهری با علم حصولی مطهری نشد بلکه با علم اشراقی خدا مطهری شد مطهری با قرآن و ولایت مطهری شد.

حاجی صادقی تاکید کرد: تنها راه مقابله با تهاجم و شبیخون فرهنگی مانوس شدن با قرآن و ولایت است و تا زمانی که در سنگر ولایت هستید نباید از هجوم فرهنگی دشمن بترسید. ما نباید در جنگ فرهنگی با دشمن به توانمندی‌های خود صرفا تکیه کنیم بلکه باید به کلام الله متوسل شد.

وی با اشاره به اینکه استکبار در جمع‌بندی خود به این نتیجه رسیده که انقلاب اسلامی ایران مرگ تدریجی او را رقم می‌زند و شاخصه‌های ابرقدرتی خود را از دست داده است گفت: انقلاب 40 سال است که فراز و نشیب داشته ولی هیچگاه متوقف نشده و روی اصول خود ایستاده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران اظهار کرد: دشمن برای براندازی نظام اسلامی فتنه‌هایی را رقم می‌زند که نیازمند پاسداری از جنس عمار و ابوذر هستیم. امروز در حقیقت دفاع از اسلام دفاع از حریم حضرت علی(ع) است.

وی ادامه داد: دشمن امروز به این نتیجه رسیده که انقلاب را از درون استحاله و توسط انقلابیون آن را نابود کند. امروز دشمن برنامه‌اش این است که در ولایت تحریف ایجاد کند بنابراین پاسداری امروز جنس دیگری از بصیرت، روحیه انقلابی، شجاعت، و صراحت را می‌طلبد.

حاج صادقی عنوان کرد: دشمن امروز به دنبال شکل‌دهی بریده‌های انقلاب هستند که این بی‌عدالتی برخی مسئولان و بی‌احترامی به ائمه (ع) راه دشمن را باز می‌گذارد. تغییر ذائقه فرهنگی مردم یکی از راه‌های نفوذ دشمن است به طوری که انتخابات را به دو گروه تفکیک کردند و عنوان داشتند که یک گروه دنیا و گروه دیگر آخرت را آباد می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: دومین کار دشمن تغییر محاسبات سیاسی است که جامعه هدف در این راه نخبگان، دانشگاهیان، حوزویان و مسئولان هستند. هر چه سپاه پیوندش با ولایت بیشتر و قوی‌تر باشد در انجام رسالت خود موفق‌تر خواهد بود. راه دیگر نفوذ دشمن ایجاد درگیری داخلی در جبهه انقلاب است ولی خوشبختانه هر سه استان خراسان انسجام خوبی داشته است.

وی ضمن تاکید بر اینکه پاسداران باید بصیرت دینی داشته باشند، افزود: عقیدتی سیاسی و رسالت همه فرماندهان و مربیان این است که نیرو‌هایی تربیت کنند که بصیرت دینی و سیاسی داشته باشند و از طرفی این بصیرت دینی باید اثربخش و خروجی داشته باشد. سپاه به قوت نیاز دارد و این قوت اعتقاد و عقل و استقامت اوست.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: