فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان اسلام و قرآن بداند بین سپاه و ارتش ذره‌ای اختلاف و فاصله نیست بلکه این دو مولود انقلاب مطیع اوامر فرماندهی معظم کل قوا، ملت قهرمان ایران و یک روح در دو جسم هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از تیپ ۳۸زرهی تربت‌جام با اشاره به خارج شدن آمریکا از برجام و عدم عمل به تعهدات بین‌المللی گفت: خارج شدن آمریکا از برجام موضوع جدیدی نیست که دشمن شروع کرده باشد آمریکا از روزی که انقلاب به پیروزی رسید دشمنی کرده و فقط تاکتیک‌ها متفاوت بوده و اکنون تاکتیک دشمن بحث برجام است.

وی افزود: ما از اول گفتیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و اکنون دوباره  تکرار می‌کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

کیومرث حیدری با اشاره به اهداف سفرش به تربت‌جام شهرستان وحدت شیعه و اهل سنت تصریح کرد: خوشحالم که به خدمت مردم خوب و مهربان تربت‌جام  رسیدم و در این شهرستان تیپ بسیار خوبی داریم که برای بررسی از آخرین وضعیت تیپ آمده‌ام که اگر لازم باشد به انها و مردم شریف منطقه کمک می‌کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران بااشاره به آمادگی ارتش در مقابل تهدیدات دشمن و حضور داعش در افغانستان خاطرنشان کرد: پرونده داعش، داعشی‌ها و طومار آنها الحمدالله با تلاش، جدیدت و کفایت سربازان اسلام درهم کشیده شد و ما هیچ خطری از ناحیه داعش احساس نمی‌کنیم اما این موجب نمی‌شود آمادگی‌ها را دست کم بگیریم بلکه حتما و همواره بایستی در این مسیر حرکت کنیم.

حیدری تاکید کرد: الحمدالله یگان‌های قدرتمند نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر نیروهای مسلح کشور آمادگی پاسخگویی به هر نوع تهدیدات را در هر نقطه کشور دارند گرچه هیچ خطری کشور را تهدید نمی‌کند.

وی با اشاره به وحدت سپاه و ارتش بیان  داشت: ما با برداران سپاهی یک روح در جسم‌های مختلف هستیم و هیچ تفاوتی با همدیگر نداریم و همواره گفتیم سپاهی و ارتشی یک لشکر الهی است و اکنون با همین شعار که در شعور همه کارکنان نیروهای مسلح هست ذره‌ای عقب‌نشینی نمی‌کنیم.

حیدری ادامه داد: دشمنان اسلام و قرآن بداند بین سپاه و ارتش ذره‌ای اختلاف و فاصله نیست بلکه این دو مولود انقلاب مطیع اوامر فرماندهی معظم کل قوا، ملت قهرمان ایران و یک روح در دو جسم هستند.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: