محمدرضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال "پدیده" پس از سه سال حضور در این تیم، تصمیم گرفت با نیمکت نماینده مشهد در لیگ آینده خداحافظی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، محمدرضا مهاجری گفت:دیگر هر دو طرف اشباع شده بودند و بهترین زمان برای جدایی بود. چند روز قبل طی نامه ای از باشگاه خداحافظی کرده بودم.وی اظهار کرد: از نیم فصل اول تصمیم گرفته بودم که از تیم پدیده جدا شوم،اما الان بهترین زمان برای جدایی بود.

وی درباره مقصد آینده اش اظهار کرد:‌تا الان با جایی به صورت جدی حرف نزدم. همچنین "جواد وطن خواه" مدیرعامل باشگاه  پدیده نیز طی پیامی از زحمات محمدرضا مهاجری مربی تقدیر و تشکر کرد و درباره انتخاب سرمربی جدید این تیم به ایسنا گفت: گزینه هایی برای هدایت این تیم در لیگ هجدهم در نظر داریم که ان شاءا... سعی خواهیم کرد طی چند روز آینده یکی از آن ها را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کنیم.

همچنین فارس مدعی شد که نفراتی مثل یحیی گل‌محمدی، فراز کمالوند و آندره پانادیچ دستیار سابق برانکو مدنظر باشگاه پدیده برای فصل آینده هستند.

تکذیب خبر «فارس» درباره تیمداری پدیده

چند روز قبل مطلبی به نقل از "ابوالفضل انتظاری" مدیر عامل گروه شرکت های پدیده با عنوان "عدم  تیمداری پدیده در لیگ برتر صحت ندارد" روی خروجی خبرگزاری فارس قرار گرفته بود که این موضوع تکذیب شد. به گزارش فارس، روابط عمومی گروه شرکت های پدیده ، درباره خبر تنظیمی و منتشرشده با عنوان "عدم تیمداری پدیده در لیگ برتر صحت ندارد، ماحمایت می کنیم ولی مسئولان هم پای کار بیایند" اعلام کرد: مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده شاندیز هیچ صحبتی ناظر به موضوع فوق با خبرنگار فارس درباره شرایط تیم پدیده نداشته و متاسفانه خبرنگار خود آن را انشا کرده است.

 

 

به نقل از روزنامه خراسان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: