ساعتی قبل 2 عضو باند متجاوزان به عنف معروف به «خرچنگ‌های سیاه» در مشهد در ملأ عام اعدام شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، همزمان با بارش گسترده رحمت الهی در مشهد، ساعتی قبل یک حکم الهی در مشهد اجرا شد و دو متجاوز به‌عنف در خیابان کوشش مشهد به‌دار مجازات آویخته شدند.

خرداد ماه سال گذشته با شکایت چند خانم جوان مبنی بر اینکه سرنشینان یک خودروی پراید هاچ‌بک که آرم تاکسی تلفنی داشته است، آنها را با توسل به زور و تهدید با افشانه ربوده و پس از انتقال به بیرون شهر و تجاوز دسته‌جمعی، آنها را نیمه‌های شب در مشهد رها کرده‌اند.

با دستورات ویژه دادستانی مشهد، پرونده‌ای برای پیدا کردن متهمان گشوده شد و کارآگاهان پلیس آگاهی توانستند دو نفر از این متهمان را شناسایی و دستگیر کنند، با شکایت یک خانم دیگر و اعلام تجاوز دسته‌جمعی در یک باغ در اطراف مشهد، تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی را به یک باغ ویلا در گلمکان کشاند و سه متهم دیگر نیز دستگیر شدند.

با رسیدگی خارج از نوبت، به دو نفر از متهمان ردیف اول پرونده «افساد فی الارض» و «محاربه» تفهیم شد و پرونده پس از صدور کیفرخواست در اختیار محاکم کیفری استان قرار گرفت.

پنج متهم در حالی پای میز محاکمه ایستادند که حکم اعدام برای دو متهم ردیف اول صادر و پس از تایید این حکم به‌منظور پیشگیری از وقوع جرایم احتمالی این حکم به دستور قاضی غلامعلی صادقی، دادستان مشهد در ملأ عام انجام شد.

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: