با حضور سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای عرضه مناسب و با کیفیت کالاهای اساسی در فروشگاه های تعاونی مصرف و فروشگاه های زنجیره ای استان در ایام ماه مبارک رمضان، گفت: با هر گونه افزایش قیمت، برخورد قانونی و قاطع صورت می گیرد.

وی افزود: هزار و ۲۰۰ مرغ منجمد با قیمت مصرف کننده ۶ هزار و ۲۰۰ تومان برای مشهد و ۶ هزار و ۳۰۰ تومان برای شهرستان ها آماده عرضه است.

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی ادامه داد: همچنین هزار تن گوشت منجمد با قیمت ۲۳ هزار تومان برای مشهد و ۲۴ هزار تومان برای شهرستان ها تعیین شده است.

رسولیان خاطر نشان کرد: هزار و ۶۰۰ تن شکر با قیمت دو هزار و ۷۲۲ تومان نیز در فروشگاه های رنجیره ای و تعاونی های مصرف کارگری و کارمندی عرضه می شود.

وی تصریح کرد: سه مدل برنج شامل برنج هندی مدل ۱۱۲۱ با قیمت پنج هزار و ۶۰۰ تومان، برنج هندی مدل ۱۱ PR با قیمت دو هزار و ۶۰۰ تومان و برنج تایلندی با قیمت سه هزار و ۹۰۰ تومان هر کدام به میزان ۸۰۰ تن، به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در قالب طرح تنظیم بازار عرضه می شود.

سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه‌گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی گفت: روغن نباتی نیز به میزان کافی و با ۱۰ درصد زیر قیمت بازار ارائه می شود.

رسولیان افزود: خرما و زولبیا و بامیه هم قیمت مصوب و تعادلی خواهد داشت و عرضه آن خارج از نرخ مصوب تخلف محسوب می شود.

وی تاکید کرد: از امروز گشت های مشترک بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان به منظور بررسی عملکرد بازار تشدید می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: