سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی‌، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: متقاضیان تورهای جام جهانی در مشهد از ثبت‌نام آنلاین پرهیز کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، یوسف بیدخوری با اشاره به توافق سازمان گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی با 8 آژانس جهت همکاری در برگزاری تور جام جهانی 2018 اظهار داشت: تمامی آژانس‌ها و دفاتر خدمات مسافرتی فراخوانی شده و چندین آژانس و دفتر خدمات مسافرتی برای تحقق این امر آماده هستند.

وی ادامه داد: اسناد و مدارک هشت دفتر خدمات مسافرتی به تهران فرستاده شده که هفت آژانس از تعداد مذکور برای برگزاری تور جام جهانی روسیه تایید شدند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: متقاضیان تورها از ثبت‌نام آنلاین و اتکا به تبلیغات دروغی خودداری کنند.

وی بیان کرد: الزام واریز مبلغ به‌صورت آنلاین برای خرید بلیت و ثبت‌نام در تورهای جام جهانی با آگاهی به صحت آن در خدمات دفاتر و شرکت‌های دارای مجوز یکی از نکات قابل توجه برای عموم در خرید بلیت است.

بیدخوری با اشاره به الزام اجرای حقوق گردشگران توسط دفاتر و شرکت‌های گردشگری، عنوان کرد: تنها این دفاتر می‌توانند با در نظر گرفتن نرخ‌های مختلف هتل‌ها، پرواز‌ها، مدت زمان برگزاری تور و میزان خدماتی که در اختیار عموم می‌گذارند، با توجه به مصوبات جدید، نرخ‌های متفاوت تورها را به سایرین اطلاع دهند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: