طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان با عنوان "طرح ضیافت" در خراسان رضوی با بهره‌گیری از توان مضاعف نیروها در حال اجراست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی مشهد گفت:این طرح با هدف نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر عملکرد اصناف عرضه کننده کالاهای ضروری و مایحتاج اساسی مورد نیاز مردم  همچون مواد پروتئینی، گوشت قرمز، لبنیات، قند و شکر، برنج، روغن در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

امیر جلیلی تقویان افزود: در اجرای این طرح که با همکاری گشتهای مشترک تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف مشهد در خراسان رضوی  همزمان با سراسر کشور آغاز شده است، از ظرفیت مضاعف نیروها و خودروهای ویژه گشت مشترک تعزیرات حکومتی استفاده می شود.

وی گفت: با هرگونه سوءاستفاده احتمالی برخی افراد سودجو در این خصوص در چارچوب قوانین و مقررات به شدت و با قاطعیت برخورد می شود.

رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی مشهد افزود: در اجرای این طرح امسال، سه دستگاه خودروی مجهز به تجهیزات ارتباطی همانند بی‌سیم و دیگر امکانات برای تسریع در امور گشت مشترک و نیز بازدارندگی هر چه بیشتر در کنترل و نظارت بر صنوف به کار گرفته شده است.

تقویان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از طریق سازمان صنعت، معدن تجارت، اتاق اصناف و یا اداره کل تعزیرات حکومتی مراتب را با شماره‌های 124 و 37243151و  37243155 و یا سامانه 135 سازمان تعزیرات حکومتی در میان بگذارند.

 

 

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: