رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: همزمان با فرارسیدن روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خطوط یک و 2 قطارشهری و همچنین حدود 400 اتوبوس شرکت اتوبوسرانی شهرداری مشهد به شهروندان و زائران به صورت رایگان خدمت رسانی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حجت الاسلام محمد سلطانی در نشست خبری تشریح برنامه های این سازمان برای بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و روز قدس اظهارکرد: به همین منظور خدمات شرکت قطارشهری مشهد در ساعات 8 تا 10 صبح و 14 تا 16 روز هجدهم خرداد ماه، به صورت رایگان خواهد بود.

وی با اشاره به برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس در تمام نقاط استان خراسان رضوی، ادامه داد: راهپیمایان مشهدی نیز راس ساعت 10 صبح روز جمعه 18 خرداد ماه، پس از طی مصافت میدان پانزده خرداد تا حرم مطهر رضوی به استماع سخنان سردار سلامی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهند نشست و در نماز دشمن شکن جمعه به امامت آیت ا... علم الهدی حضور پیدا می کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی همچنین با اشاره به مراسم بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و سالگرد شهدای گرانقدر قیام پانزده خرداد در حرم منور امام رضا(ع) تصریح کرد: این مراسم به مدت سه روز در رواق امام خمینی (ره)حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در همین راستا مراسمی در روز یکشنبه ۱۳ خرداد ماه به میزبانی نیروهای مسلح استان و با سخنرانی حجت الاسلام مصلحی مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ساعت 9 صبح در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

سلطانی متذکرشد: این مراسم در روزهای دوشنبه ۱۴ خرداد نیز از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ از طرف نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مشهد ، تولیت آستان قدس رضوی و شورای عالی مدیریت حوزه علمیه خراسان با سخنرانی حجت الاسلام فرزانه دبیر شورای عالی حوزه علمیه خراسان و سه شنبه ۱۵ خرداد از طرف استانداری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با سخنرانی حجت الاسلام آقای عبدخدایی عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود.

وی گفت: همچنین مراسم هیئت رهروان روح الله فرزندان شاهد مشهد نیز در دوشنبه ۱۴ خرداد از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰ در حسینیه فرزندان شهدا با سخنرانی آیت الله علم الهدی برگزار می شود .

 

به نقل از برنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: