بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی قدس منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، امسال روز قدس در حالی فرا می رسد که منطقه و جهان شرایط تازه ای را تجربه می کند و فلسطین نه تنها همچنان شاهد کوران نسل کشی و توطئه های شوم صهیونیست جهانی و حامیان آنها است بلکه با چالش های تازه ای نیز روبرو شده است، ظلمی که امروز از سوی آمریکا، صهیونیست و هم پیمانانش بر مردم مظلوم فلسطین وارد شده برکسی پوشیده نیست.

انتقال سفارت به قدس و برگزاری ۱۰هفته راهپیمایی بازگشت از سوی مردم غزه و کرانه باختری با هدف باز پس گیری حقوق مسلم خود، تلاشی است تا فریاد عدالت خواهی خود را به گوش جهانیان برسانند و در سکوت جوامع بین المللی، رژیم صهیونیستی شروع به قتل عام مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین کرد.

از آنجایی که اسلام پشتوانه ی مسلمانان است و اسلام شکست بردار نیست لذا پیروزی آنان حتمی است و بصیرت الهی پشتوانه ی راه آنان است.

جمهوری اسلامی ایران از هر اقدامی که متضمن حمایت از تحقق خواسته های بر حق فلسطینیان و تقویت جایگاه بین المللی فلسطین در جهت مخالفت با اشغالگری رژیم صهیونیستی وسیاست های توسعه طلبان این رژیم باشد استقبال می کند.

لذا جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خراسان رضوی از امت خدا جوی شهر مقدس دعوت به عمل می آورد تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت همه جانبه خویش از ملت فلسطین و نفرت خود از رژیم صهیونیستی و تلاش برای نابودی آن را از جوار امام مهربانی ها، نشان دهند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: