در جریان راهپیمایی امروز مردم مشهد، راهپیمایان خواهان برخورد جدی با مسئله FATF و عدم تصویب آن شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در استان خراسان‌رضوی و مشهدمقدس همزمان با سراسر کشور از لحظاتی پیش آغاز شد.

این مراسم در مشهد مقدس باشکوه خاصی در حال برگزاری است و راهپیمایان از محل میدان 15 خرداد مشهد راهپیمایی خود را آغاز کرده و به سمت حرم منور رضوی در حال حرکت هستند.

راهپیمایان پس از حضور در راهپیمایی این روز و طی مسیر به سمت حرم رضوی در پایان در بارگاه رضوی گرد یکدیگر جمع شده و قطعنامه پایانی روز جهانی قدس قرائت خواهد شد.

همچنین سخنران پایانی روز جهانی قدس در مشهدمقدس و سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهدمقدس سردار سلامی؛ جانشین فرمانده کل پاسداران خواهد بود.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی به خیل راهپیمایان روز قدس مشهد پیوست

مسیر راهپیمایی امسال در مشهدمقدس از میدان 15 خرداد مشهد آغاز شده و جمعیت عظیم راهپیمایان به سمت حرم منور رضوی در حال راهپیمایی هستند تا ضمن قرائت و استماع قطعنامه پایانی روز قدس از سخنرانی پیش از خطبه‌ها نیز بهره مند شده و در نهایت نماز جمعه روز قدس را به امامت آیت الله علم الهدی برپا دارند.

لحظاتی قبل آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی ‌به خیل عظیم راهپیمایان روز قدس ‌مشهد پیوست.

راهپیمایان خواهان برخورد جدی با مسئله FATF شدند

اصناف و اقشار مختلف مشهدمقدس در این راهپیمایی حاضر هستند و تعداد جمعیت بسیار زیاد است و لحظه به لحظه نیز بر تعداد جمعیت حاضر در راهپیمایی افزوده می‌شود.

مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مهمترین شعارهایی است که مردم مشهد مقدس در جریان این راهپیمایی آن را سر می‌دهند و پلاکاردهای مختلفی نیز توسط مردم حمل می‌شود که شعارهای استکبارستیزانه روی آنها نمایان شده است.

همچنین از نکات جالب پلاکاردهای امروز مردمی شعارهایی است که در ارتباط با مسائل روز همچون عهدشکنی آمریکا در برجام و همچنین مسئله FATF دیده می‌شود و جمعیت عظیمی از مردم مشهدمقدس این پلاکاردها را حمل می‌کنند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: