رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی از آغاز ثبت نام کلاس‌های ترم تابستانی دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به‌نقل از آستان‌نیوز، حجت‌الاسلام مهدی شجاع با بیان اینکه امسال نیز همچون سال‌های گذشته با فرا رسیدن تعطیلات تابستانی کلاس‌های آموزشی قرآن کریم در دارالقرآن حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود، اظهار داشت: ثبت نام امسال به صورت اینترنتی و از طریق پیامک صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: متقاضیان در صورت تمایل برای شرکت در کلاس‌های قرائت برادران عبارت «قرآن»، قرائت خواهران عبارت «کوثر» و برای شرکت در کلاس‌های تفسیر و حدیث عبارت «معارف» را به سامانه پیامکی 30000002020 پیامک کنند.

شجاع با بیان اینکه ثبت نام کلاس‌های قرائت و حفظ در رشته‌های تحوید مقدماتی، تجوید تکمیلی، ترتیل، صوت و لحن و حفظ قرآن کریم است، اظهار کرد: روانخوانی قرآن کریم به صورت جلسه‌های عمومی در دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: ثبت نام کلاس‌های تفسیر و حدیث نیز در رشته‌های تدبر در سیره معصومین(ع)، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه برگزار خواهد شد.

رئیس اداره علوم قرآنی آستان قدس رضوی با بیان اینکه مهلت ارسال پیامک‌ها از 15 تا 25 خرداد ماه است، گفت: پیامک‌ها در خارج از این زمان ثبت نخواهد شد. همچنین تاریخ مراجعه به دارالقرآن برای تعیین سطح و ثبت نام قطعی از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

وی ابراز کرد: کلاس‌های ترم تابستانی از 16 تیر ماه در دارالقرآن الکریم حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: