دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت:رسانه های ما امروز باید به کمک دین و انقلاب اسلامی بشتابند.

عبدالله ارجاعی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، با اشاره به انتظارات این ستاد از اصحاب رسانه در حوز امر به معروف و نهی از منکر،اظهار کرد: رسانه های ما با تمام زحمات و تلاشی که انجام می دهند در حد و اندازه توانایی بالایی که دارند وارد عرصه نمی شوند،لذا توانایی رسانه های ما در کشور نباید کمتر از باشگاه های خبرپراکنی خارجی باشد، به طور مثال هجمه رسانه ای که علیه دین اسلام،انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران وارد شده است؛ توسط تعدادی باشگاه خبر پراکنی انجام می شود که پول جای نیروهای آن ها را گرفته است و چیز دیگری ندارند، لذا با وجود جوانان معتقد،با اخلاق و انقلابی در کشور، رسانه های ما در حد و اندازه هایی که باید ظاهر بشوند اقدام نکرده اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی بیان کرد:سوالی وجود دارد و آن این است با توجه به اینکه در انرژی هسته ای و صنعت نانو با دنیای غرب هم آوردی کرده ایم آیا نمی توانیم با دنیای غرب در عرصه رسانه هم آوردی کنیم؟ با این نگرش اصحاب رسانه ما با یک یاعلی گفتن به مانند دانشمندان هسته ای،هوا فضا و نخبگان باید کشور را نجات دهند، با این دید رسانه های ما امروز باید به کمک دین و انقلاب اسلامی بشتابند.

ارجاعی در پایان با بیان اینکه مردم همواره در موضوع امر به معروف و نهی از منکر از ما جلوتر هستند،تصریح کرد: بر حسب شعائر مقدس دین اسلام و اصل هشتم قانون اساسی ما، موضوع امر به معروف از ناحیه مردم به دولت عنوان شده است؛ لذا دولت و مدیران ما چقدر آمادگی پذیرش امر به معروف و نهی از منکر مردمی را دارند؟ این روحیه باید تقویت شود و باید ظرفیت انتقاد پذیری در بین مسئولان ارتقاء پیدا کند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: