فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری گردانندگان باند سرقت‌های به‌عنف در کوهستان‌های اطراف شهرستان بینالود در طرقبه شاندیز با 23 فقره خفت‌گیری از شهروندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قادر کریمی گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت‌های به‌عنف از چوپان‌ها در کوهستان‌های اطراف طرقبه شاندیز، تحقیقات پلیسی با توجه به اهمیت موضوع آغاز شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: بررسی‌های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی طرقبه شاندیز با هدایت‌های سرهنگ حسین دهقان‌پور نشان می‌داد که عاملان اصلی این سرقت‌های به عنف 4 سارق سابقه‌دار هستند و با چهره‌زنی‌های انجام شده، مشخص شد گرداننده باند، مجرم حرفه‌ای است که به اتهام سرقت مسلحانه دستگیر و مدتی در حبس بوده است.

وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی بینالود پس از ردزنی‌های گسترده اطلاعاتی، اعضای این باند را هنگامی که با تهدید قمه و شمشیر به یک خودروی سواری حمله‌ور و قصد سرقت داشتند، دستگیر کردند.

کریمی اظهار کرد: سارقان که غافلگیر شده بودند به ارتکاب 13 فقره سرقت احشام، 3 فقره سرقت از باغ ویلا و 7 فقره سرقت خودرو اعتراف کردند و تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی برای کشف دیگر سرقت‌های انجام شده توسط آنان ادامه دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: