نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین بانکی و بیمه‌ای به‌جای ایجاد اشتغال بیکاری را در جامعه افزایش می‌دهد و یکی از علت‌های افزایش معتادان در جامعه بیکاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس،رضا شیران خراسانی گفت: معتاد محصول و معلول یک جامعه است و نمی‌شود بدون بررسی رفتار‌ها و شاخص‌های اجتماعی فقط به خاص معتاد بپردازیم ما باید برگردیم به اینکه چرا در جامعه فرد معتاد وجود دارد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین بانکی و بیمه‌ای به جای ایجاد اشتغال بیکاری را افزایش می‌دهد و یکی از علت‌های افزایش معتادان در جامعه بیکاری است و محصول جامعه‌ای که افراد معتاد در آن حضور دارند در اشتغال چقدر است!

وی با بیان اینکه اولویت دولت باید رفع بیکاری و اشتغال در جامعه باشد،  تاکید کرد: از من نماینده مردم تا وزیران و مدیران دولتی در جامعه‌ای که فرد معتاد در آن وجود دارد نقش داریم و باید در قانونگذاری دقت بیشتری داشته باشیم.

شیران خراسان با اشاره به اینکه باید برای رفع تعداد معتادان در جامعه ریشه‌یابی کنیم، ادامه داد: در همه مسائل جامعه متاسفانه به جای پرداختن به علت به دنبال معلول هستیم و بیشتر هم برای رفع معلول مشکلات در جامعه بودجه گذاشته می‌شود و چه بهتر است که علت‌ها در ابتدا رفع شوند.

 

 

به نقل از فارس

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: