استاندارخراسان رضوی اعلام کرد: تغییر ساعات کار ادارات و بانک‌های استان که از هفته گذشته تغییر یافته تا اول مردادماه با همین روند ادامه می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی‌رضا رشیدیان گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی استان مبنی بر تداوم افزایش دمای هوا در اکثر نقاط استان به ویژه مناطق گرمسیری ساعات کاری ادارات، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیردولتی مشهد و شهرستان‌های استان تا اول مردادماه از ساعت 6:30 صبح تا 13:30 خاست.

وی تصریح کرد : پایان ساعت کار اداری برای روزهای پنجشنبه ساعت 12:30 می باشد.

 وی با بیان اینکه ساعات کار بیمارستان ها ، مراکز درمانی ، خدماتی ، امدادرسانی و اورژانس به روال سابق است ، افزود : این تغییر ساعات کاری ادارات و بانک ها از روز سه شنبه 19 تیرماه بر اساس مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت های توزیع نیروی برق در استان همانند بسیاری از نقاط کشور اجرایی شده است.

 رشیدیان ادامه داد : به منظور افزایش پایداری شبکه برق سراسری ،مدیران دستگاه ها و نهادها باید ضمن رعایت سایر مفاد این مصوبه ، با هدف به حداقل رساندن مصرف برق طی ساعات کاری ،تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی غیر ضروری بعد از ساعات کاری را از مدار خارج نموده و در صورت لزوم از ظرفیت دیزل ژنراتورهای اضطراری در مجموعه های خود بهره گیرند و بدین منظور باید تمهیدات مورد نیاز فراهم تدبیر شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: