آستان قدس رضوی برای پشتیبانی از گروه‌های جهادی و خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم ناطق محروم با سازمان بسیج دانشجویی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، آستان قدس رضوی برای پشتیبانی از گروه‌های جهادی و خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم ناطق محروم با سازمان بسیج دانشجویی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

تفاهم نامه پشتیبانی از گروه های جهادی مابین معاونت امداد مستضعفین آستان قدس رضوی و سازمان بسیج دانشجویی برای یکسال و  به منظور کمک آستان قدس رضوی به اعزام گروه های جهادی و اجرای طرح‌های مورد توافق طرفین در دهستانهای هدف آستان قدس رضوی در زمینه‌های عمران، سلامت و درمان، کارآفرینی، اشتغال زایی، پژوهش و تحقیقات در سراسر کشور منعقد شده است.

در این تفاهم نامه آستان قدس رضوی در یکی از قالب‌های کمک مالی، تامین بخشی از مواد اولیه و مصالح مورد نیاز، اهدای پرچم آستان قدس رضوی، اهدای بسته های متبرک برای جهادگران و مردم منطاق اعزام شده، از گروه های جهادی حمایت می‌کند.

سازمان بسیج دانشجویی نیز با توجه به این تفاهم نامه متعهد گردید گروه‌های جهادی را معرفی و تایید می‌کند و همچنین اردوهای جهادی را پشتیبانی و نظارت خواهد کرد و گزارش نهایی اقدامات انجام شده را ارائه می‌کند.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: