نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: فرماندهان ارتش کشور محور اقتدار نظام هستند، 40 سالگی انقلاب دوره اقتدار جدید و نقطه عطفی در قدرت بیشتر نظام است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی عصر دیروز در جمع فرماندهان هوانیوز در دفتر امام‌جمعه مشهد؛ گفت: فرماندهان ارتش کشور محور اقتدار نظام هستند، 40 سالگی انقلاب دوره اقتدار جدید و نقطه عطفی در قدرت بیشتر نظام است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه نیروی هوانیوز موجب قوام و دوام نظام می‌شود، بیان کرد: باید در نهادهایی که محور اقتدار نظام هستند به این نکته توجه داشت که دشمنان با گذشت 40 سال از انقلاب و با انجام تمام خباثت‌های خود نتوانستند به اهداف شوم خود برسند و از این مسیر انقلاب از بین نمی‌رود بلکه تنها راه این است که مشکلاتی در داخل کشور به‌وجود آورند. 

وی ادامه داد: اگر از داخل کشور جریاناتی به‌وجود بیاید که آنها نظام و کشور را تسلیم دشمن کنند و یا در مقابل دشمنان تواضع کنند، ممکن است به کشور و انقلاب آسیبی وارد شود اما از جانب دشمنان به این انقلاب صدمه‌ای نمی‌رسد، حتی معتقدیم افرادی که از داخل سعی در ساقط کردن انقلاب دارند نیز موفق نمی‌شوند که نمونه بزرگ آن منافقین است. 

آیت‌الله علم‌الهدی تصریح کرد: یکپارچگی که بین فرماندهان ارتش در حال حاضر وجود دارد در هیچ زمانی وجود نداشته که بسیار امیدوار کننده است، معتقدیم که این خط فکری باید ادامه یابد و هیچ چیز نمی‌تواند آن را تهدید کنند. 

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: