نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی گفت: به‌اندازه‌ای که اسلام احیاگر هویت و شخصیت زن است، هیچ جریانی نسبت به هویت و شخصیت انسانی زن احیاگر نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی پیش از ظهر امروز در جلسه تقدیر از برگزیدگان جایزه جهانی گوهرشاد گفت: بزرگترین خیر و برکت شناخت چهره‌های انقلابی و خدمتگزار شما است که این موفقیت را در زندگی خود کسب کرده‌اید، بنابراین در جوامع امروز شما باید به‌عنوان خواهران انقلابی و خدمتگزار در راه خدا شناخته شوید.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی ضمن تبیین هدف جایزه جهانی گوهرشاد گفت: مسؤولان مربوطه بر روی جنبه روابط عمومی، تبلیغ، توسعه و شناخت افراد نسبت به‌جایزه جهانی گوهرشاد کار کنند و تنها به برگزاری یک همایش اکتفا نشود، باید در کشور موجی جهت معرفی چهره‌های نیکوکار، نقش‌آفرین و انقلابی خواهران ایجاد شود.

وی با بیان اینکه دشمنان، اسلام را یک جریان سرکوبگر زن تبلیغ می‌کنند؛ ادامه داد: اسلام ناب محمدی یک جریان احیاگر زن است و آثار تربیتی و سازندگی اسلام بزرگترین حرکتی است که می‌تواند نقشه دشمن را نقشه بر آب کند، به‌اندازه‌ای که اسلام احیاگر هویت و شخصیت زن است، هیچ جریانی نسبت به هویت و شخصیت انسانی زن احیاگر نیست.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه جایزه جهانی گوهرشاد با هدف معرفی شخصیت انسانی و والای زن در اسلام شروع کرده است، عنوان کرد: مسئله دیگری که بایستی مسؤولان جایزه جهانی گوهرشاد انجام دهد استمرار مرتب با شما است، خود شما طرح‌هایی دارید که قابل اجراست و می‌توان از این طرح‌ها استفاده کرد اما ارتباط با شما نیاز به استمرار دارد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه همایش سالانه جایزه جهانی گوهرشاد باید با هدف جمع‌بندی و سازماندهی باشید؛ تشریح کرد: فعالیت‌های فرهنگی باید با محوریت عباد الله باشد نه خلق الله، در عین حال که خدمت به خلق الله هست برای رضای خدا نیز بهره‌برداری می‌شود و عبادت پرودگار است.

وی اضافه کرد: دنیای اسلام احتیاج به یک رهبر جهانی دارد، اگر در یگ گوشه پرچم اسلام برافراشته شود و در گوشه‌ای دیگر ظلم بیشتری نسبت به مسلمانان اتفاق بیافتد، مصداق بارزتر آن کشتار بیرحمانه مسلمانان و شیعیان در نیجریه و بحرین است که این بی‌رحمی‌ها و شکنجه‌ها از ترس شعاع قدرت حکومت اسلام در ایران است.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: ما احتیاج به‌رهبری جهانی داریم و آنچه برای ما در این کشور مهم‌تر است انقلاب است نه نظام، انقلاب به فکر تشکیل یک حکومت جهانی است و امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب هدایت و رهبر جامعه اسلامی را در طول رسیدن به‌رهبری واحد جهانی در اختیار دارند.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: