کارشناس امور کتابخانه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت: کتاب (ماه هشتم) را مهدی غلامعلی در ۱۴۰ صفحه به رشته تحریر درآورده است که توسط انتشارات دارالحدیث در نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی عرضه می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سید جمال حقیرالسادات ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: کتاب «ماه هشتم» را مهدی غلامعلی در 140 صفحه به رشته تحریردرآورده است که توسط انتشارات دارالحدیث در نهاد کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی عرضه می‌گردد.

کارشناس امور کتابخانه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: این کتاب یک مجموعه 6 جلدی از کتاب‌های همایش ملی حدیث رضوی است و این تحقیق براساس متون معتبر تاریخی و روایی صورت گرفته و به شکلی خوش‌خوان و کوتاه نگارش شده است.
 
حقیرالسادات تصریح کرد: تنظیم مطالب زندگی‌نامه امام از ولادت تا شهادت در 55 بخش؛ به تعداد سال‌های عمر شریف آن حضرت، است. بنابراین زبان متون تاریخی روایی را امروزی کرده و با توجه به شیوه رایج تالیف کتاب‌های همگانی در دوران ما، بنا را بر گزیده گویی و اختصار در هر بخش گذاشته است و این شیوه باعث می‌شود عطش خواندن و ادامه مطالعه کتاب در مخاطب به وجود می‌آید.

 

به نقل از ایسنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: