رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: دشمن درصدد استحاله نظام اسلامی ایران با استفاده از ابزار جنگ نرم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس به نقل از سپاه نیوز،حجت‌الاسلام علی سعیدی در آیین اختتامیه نخستین اجلاس اساتید و نخبگان بسیجی حوزه‌های علمیه اصفهان، قم، مشهد و تهران، روحانیت و حوزه‌های علمیه را ایفاکننده نقشی بی‌بدیل در مقاطع مختلف تاریخ انقلاب اسلامی توصیف و اظهار داشت: نظام اسلامی ما در عصر حاضر طرحی نو از مدل مردم سالاری دینی را در جهان ارائه کرده و این مدل الهام‌بخش و برپایه مبانی اسلام ناب به کابوس نظام سلطه و استکبار تبدیل شده است.

سعیدی اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه را دارای رسالتی خطیر در هدایت‌گری جامعه برشمرد و افزود: این نقش‌پذیری در زمینه ارتقای آگاهی و بصیرت جامعه در مقطع کنونی به مراتب سنگین‌تر شده است.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا با تاکید بر اینکه دشمنان هیچگاه دست از توطئه و خباثت علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران برنمی‌دارند گفت: دشمن امروز درصدد استحاله نظام اسلامی ایران با استفاده از ابزار جنگ نرم است که روحانیون به عنوان افسران این عرصه می‌توانند ایفاگر نقش‌های تعیین کننده‌ای باشند.

سعیدی در پایان با بیان اینکه مجموعه عظیم بسیج اساتید به فضل الهی امروز به رشد و بالندگی مطلوبی رسیده است گفت: این حرکت اثربخش می‌تواند نتایج، دستاوردها و ثمرات ارزشمندی را برای حوزه‌ها به همراه داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: