استاندار خراسان رضوی گفت: باید با افرادی که با کارچاق کنی و سوء استفاده از شرایط کشور به مردم ضربه می زنند بدون هیچ مماشاتی برخورد شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، علیرضا رشیدیان در گردهمایی مسئولان حراست های تابعه استانداری خراسان رضوی، اظهارکرد: امروز در شرایطی که فشارهای اقتصادی و تحریم هایی که با هدف ایجاد شکاف بین ملت و نظام ما از سوی وزارت خزانه داری آمریکا هدایت و راهبری می شود باید توجه کرد عده ای به سمت سوء استفاده از این شرایط می روند.

وی افزود:باید همه ما با دقت و هوشیارانه برای مراقبت و صحت و سلامت کار و جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو و کسانی که در این شرایط به عنوان ستون پنجم دشمن عمل می کنند فعالیت کنیم.

استاندار خراسان رضوی گفت: همانند دوران جنگ که وقتی کسی در پشت خاکریزبه عنوان ستوان پنجم دشمن عمل می کرد قاطعانه با او برخورد می شد امروز هم در شرایطی که دشمن تلاش می کند به مردم ما بیشترین فشار اقتصادی و روانی را وارد کند و آنها را در هم بشکند باید با آنان که به فکر منافع فردی و شخصی خود می باشند و با کارچاق کنی و سوء استفاده از شرایط منافعی برای خود کسب و به مردم ضربه می زنند بدون هیچ مماشاتی با او به عنوان خائن به ملت برخورد قاطع کرد.

وی تصریح کرد : این افراد که در شرایط بد اقتصادی به جای مدارا و کمک و حمایت مردم به فکر پر کردن جیب خود  هستند در هر رده و پستی خائن بوده به شدت مورد برخورد واقع می شوند.

رشیدیان با بیان اینکه امروز دشمن یکی از اهداف اش سربازگیری از درون جامعه است بیان کرد: دشمن بر روی گسست بین نسلی تمرکز یافته و با تاریخ سازی دروغین و آدرس های اشتباه تلاش می کند به اهداف خود برسد آنگونه که افراد فاسد گذشته را به عنوان چهره هایی بزرگ مطرح می کنند و در مقابل با سیاه نمایی و زیر سئوال بردن کارآمدی و کارآیی نظام و کارگزاران مردم می کوشد این فاصله و شکاف را افزایش دهد.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ارائه کارنامه موفق این نظام با شفافیت و واقعیت های آن و دستاوردهای گسترده ای که داشته خود از جمله وظایف همه ماست و دشمن نمی تواند این کشور و نظام را دچار انفعال کند.

وی گفت: باید همه ما با تمام توان برای خدمت به مردم ، ارتقا امید ، نشاط و رضایت در جامعه تلاش کنیم و از همان امکانات موجود حداکثر بهره وری را داشته باشیم .صیانت از مردم و جداکردن سره از ناسره و اطمینان دادن به مردم که برای همه ما برای حل مسائل و مشکلات مردم با تمام وجود تلاش می کنیم و در کنار آنان حضور داریم از جمله وظایف همه مسئولان است.

 

 

به نقل از مهر

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: