معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت:در سطح پایانه های استان خراسان رضوی بدون مشکل به صورت روزانه هم اکنون صدور بارنامه انجام می شود.

جواد وحدتی فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس با اشاره به آخرین وضعیت پایانه های استان بعد از مطالبات رانندگان،اظهار کرد: در سطح استان خراسان رضوی بدون مشکل به صورت روزانه هم اکنون صدور بارنامه انجام می شود.

وی افزود: در حال حاضر هیچ مشکلی در پایانه های بار خصوصا پایانه بار نیشابور و پایانه هایی که به صورت عمده بار فعالیت می کنند وجود ندارد و روند صدور بارنامه به صورت روزانه ادامه دارد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی عنوان کرد: نکته ای که باید مد نظر قرار بگیرد این است که مطالبات رانندگان در سطح کل کشور عنوان شده است و غالب مطالبات باید به صورت صنفی در سطح کشور پیگیری شود.

وحدتی فر با اشاره به اینکه در حال حاضر موضوع مطالبه مرتبط با امر بیمه رانندگان تا 90 درصد محقق شده است، تصریح کرد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور طی جلساتی که برگزار کرد، تصمیم گرفت تا با تدبیری به قشر زحمتکش رانندگان کمک کند، لذا مقدمات امر بیمه رانندگان در حال انجام است؛ با این نگرش رانندگان محترم باید به سامانه اعلام شده مراجعه کنند و اطلاعات خود و همسرانشان را ثبت کنند تا مشمول بیمه رایگان تکمیلی قرار بگیرند.

وی تاکید کرد: بعد از برآورد ریالی هزینه های بیمه تکمیلی به احتمال زیاد در مرحله بعد فرزندان صنف رانندگان هم مشمول این بیمه قرار خواهند گرفت.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی در پایان با اشاره به نامگذاری سال 97 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی از سوی رهبر معظم انقلاب، یادآور شد: مبحث حمل و نقل یک فعالیت واسطه ای است، یعنی نقش ما در این حوزه عامل توزیعی از توزیع کننده به مصرف کننده است، با این نگرش کارخانجات داخلی باید تولید مطلوبی داشته باشند و به نوعی تولید کننده ما باید تعهد به تولید کالای خوب و با کیفیت داشته باشد و همچنین مصرف کننده ما اگر توجه به کالای تولید داخل داشته باشد آنگاه کمک شایانی به سرمایه گذاران داخلی و اشتغال کشور خواهد کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: