فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: باید این اطمینان را داد که امروز هیچ خطری مرزهای ایران را تهدید نکرده و تمام نیروهای مسلح در آمادگی کامل برای دفاع از کشور هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، امیر کیومرث حیدری ظهر امروز در حاشیه بازدید از تیپ پیاده تربت‌حیدریه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید اعلام کرد که ما تمام نیازهای اسلحه‌ای خود را در داخل با استفاده از دانش متخصصان ایرانی تولید کرده‌ایم.

وی بیان کرد: در حوزه نظامی به‌دنبال خودکفایی برای دفاع از کشورمان بوده‌ایم و در طول سال‌های اخیر نیز با کمک متخصصان داخلی به این درجه رسیده و هم‌اکنون هیچ نیازی ‌به خارج از کشور نداریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به برخی از سخنان رئیس‌جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی از این دست تنها جنگ روانی است و باید این را در نظر داشت که آمریکا از ابتدای انقلاب تا‌کنون توطئه‌های زیادی علیه ایران داشته‌ و همواره هم نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند و آمادگی کامل وجود دارد که به هر‌گونه تجاوز به خاک کشورمان پاسخ محکم بدهیم.

حیدری ادامه داد: باید این اطمینان را داد که امروز هیچ خطری مرزهای ایران را تهدید نکرده و تمام نیروهای مسلح در آمادگی کامل برای دفاع از کشور هستند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: