معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: به دلیل ملاحظه‌شدن چند مورد موارد غیربهداشتی در سردخانه، این مجموعه موقتاً تعطیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، محمد رشتی‌باف در خصوص علت تعطیلی باغ‌وحش مشهد به دستور دامپزشکی، اظهار کرد: امید داریم که این مجموعه هرچه سریع‌تر بتوانند آن دغدغه‌های دادستانی و حداقل‌‌های بهداشتی که برای بازگشایی لازم است را فراهم کنند تا این مجموعه هر چه سریع‌تر به فعالیت خود ادامه دهد.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی عنوان کرد: منظور ما تعطیل کردن این مجموعه نیست ولی به دلیل رعایت کردن مسائل بهداشتی مجبور به آن بودیم که این کار را انجام دهیم.

رشتی‌باف خاطرنشان کرد: علاوه بر ما دادستانی مشهد نیز تمایل ندارد که یک مکان تفریحی و گردشگری را تعطیل کنند، اما مجموعه باغ‌وحش نیز باید حداقل ضوابط را برای تأمین بهداشت رعایت کنند.

وی تصریح کرد: تعطیلی این مجموعه بستگی به سرعت عمل دوستان ما در باغ‌وحش دارد، هرچه در رفع این موارد ملاحظه شده بپردازند زودتر بازگشایی خواهد شد.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی اضافه کرد: همچنین این پرونده را به دادستانی معرفی کرده‌ایم و در خصوص جریمه کردن این مجموعه تصمیم‌گیری خواهند کرد.

 

 

به نقل از ایسنا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: