معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی از اجرای توزیع دعوتنامه میهمانسرای امام رضا (ع) به صورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سید خلیل منبتی معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: در راستای بهره‌مندی عادلانه و گسترده‌تر زائران و مجاوران امام رضا (ع) از میهمانسرای حرم مطهر، آستان قدس رضوی طرح توزیع دعوتنامه به صورت الکترونیک با عنوان «نعیم رضوان» را آغاز کرده است.

منبتی با بیان اینکه در این طرح هر شخص با کد ملی خود می‌تواند حداقل یک بار در یک دوره زمانی از غذای متبرک بهره‌مند شود، افزود: این طرح که در حال حاضر به صورت آزمایشی در حال انجام است روزانه حدود ۸ هزار پیامک را به صورت تصادفی ارسال می‌کند تا همه بتوانند در طول سال از خوان با برکت حضرت رضا (ع) متنعم شوند.

وی ادامه داد: برای ثبت نام و انتخاب زمان مراجعه، لازم است که فرد حتما پیامک حاوی کد اختصاصی را دریافت کرده باشد؛ در صورتی که این پیامک برای آن‌ها ارسال نشده باشد باید منتظر دریافت پیامک بمانند و در آینده با دریافت پیامک دعوت‌نامه را دریافت کنند.

معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: روند ثبت نام در سامانه به این صورت است که با ورود به سایت mehmansara.razavi.ir شماره تلفن همراه و کد اختصاصی خود را وارد کرده و سپس مشخصات خود و همراهان خود را ثبت و تاریخ مورد نظر خود را انتخاب می‎کند.

منبتی افزود: در صورتی که ظرفیت تمامی تاریخ‌ها تکمیل شده باشد افراد می‌توانند بعدا مراجعه و از این فرصت استفاده کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: