چرا باید نشست خبری نمایشگاه خودروی مشهد در اتاق اصناف تهران برگزار شود؟! شاید این نشان از شانه خالی کردن مدیرعامل نمایشگاه به‌پاسخ‌دهی به‌خبرنگاران در نشست خبری باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، حدود 8 ماه بیشتر نیست که علیرضا هوشنگ‌نژاد به‌عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد انتخاب شده است، در ابتدای این انتصاب وی از پاسخ‌دهی به‌خبرنگاران درخصوص حواشی نمایشگاه خودداری می‌کرد و پس از حدود 4 ماه از انتصاب وی، روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی مشهد اقدام به‌برگزاری نشست‌های متعددی کرد که حتی در طول هفته، این نشست‌ها به‌دو نشست هم می‌رسید.

پس از آنکه مدیرعامل نمایشگاه مشهد اقدام به‌برپایی نشست‌های پی‌درپی خبری با انعکاس فعالیت‌های نمایشگاهی را در پیش گرفت، در دو نشست انتهایی با سئوالات بی‌پرده بعضی خبرنگاران درخصوص تبلیغات گسترده نوشابه آمریکایی در همایش روز ملی صنعت و معدن که چندی پیش از سوی خانه صنعت و معدن خراسان‌ رضوی با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد و همچنین گزارش فروش سگ‌های تزئینی در نمایشگاه دام، طیور و آبزیان روبه‌رو شد، تصمیم گرفت، نمایشگاه مبلمان را در سکوت خبری و بدون برگزاری نشست خبری برگزار کند. 

نکته قابل توجه اینجاست که طبق روال گذشته، اگر نشست خبری برای برپایی نمایشگاهی شکل نمی‌گرفت، اما از اصحاب رسانه برای پوشش خبری مراسم افتتاحیه و تهیه گزارش خبری دعوت به‌عمل می‌آمد، با توجه به‌اهمیت نمایشگاه خودرو برای رسانه‌ها، خبرنگاران منتظر دعوت شدن از سوی روابط عمومی نمایشگاه بودند که البته هوشنگ‌نژاد با برپایی کنفرانس خبری نمایشگاه خودروی مشهد در اتاق اصناف تهران که به‌نظر برگزاری این نشست در مشهد  یک معضل جدی برای وی بود، برخی را متعجب کرد.

چرا باید نشست خبری نمایشگاه خودروی مشهد در اتاق اصناف تهران برگزار شود؟! شاید این نشان از شانه خالی کردن مدیرعامل نمایشگاه به‌پاسخ‌دهی به‌خبرنگاران در نشست خبری باشد.

شاید استدلال وی از برگزاری نشست خبری نمایشگاه خودروی مشهد در اتاق اصناف تهران مسئله ملی بودن این نمایشگاه بوده، اما نکته قابل توجه اینجاست که شهر تهران خود نمایشگاهی وسیع‌تر و گسترده‌تر از آنچه که در مشهد است، دارد.

 

 

به نقل از فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: