رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی از برگزاری یادواره شهدای کارمند برای نخستین بار خبر داد و همچنین بیان کرد: دوره آموزش فرماندهان پایگاه‌های کل استان نیز در مرداد ماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سیدجواد کمالی مشهد مقدس را  پایتخت فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دانست و گفت: بسیاری از هنرمندان و فرهیختگان که در شهر تهران، پایتخت سیاسی حضور دارند و فعالیت می‌کنند اهل مشهد هستند.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی این امر را نشان‌دهنده استعدادهای درخشان دانست و افزود: در صداوسیمای جهوری اسلامی ایران، سینما، رسانه و حتی امور ریاستی و وزارت حضور دارند بنابراین به‌عنوان همسایگان حضرت علی‎ابن موسی الرضا(ع) مسؤولیت ما بیشتر است.

وی از برگزاری یادواره شهدای کارمند برای نخستین بار خبر داد و همچنین بیان کرد: همچنین دوره آموزش فرماندهان پایگاه‌های کل استان در 24 مرداد ماه برگزار می‌شود که سعی بر این بوده تا آنان به میدان بیایند و احساس مسئولیت کرده بدانند که بسیج یک فرصت است نه تهدید.

کمالی با بیان اینکه در این دوره اهداف آموزشی پیگیری می‌شود؛ ادامه داد: در این دوره آموزش‌های تخصصی در راستای عملیاتی شدن و چگونگی به‌کارگیری افراد همچنین نکات آموزشی در زمینه سیاسی و رویکردها ارائه می‌شود.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی اضافه کرد: همچنین تبیین سیاست‌های کلی نظام اداری کشور از حیث شهروندی در نظام اداری، منشور اخلاقی کارمندان و وجدان کاری و اخلاق خوش و برگزاری نماز جماعت در ادارات که هم‌اکنون نیز برگزار می‌شود اما خیلی قوی نیست، مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه چگونگی آموزش‌های متمرکز و غیرمتمرکز در حوزه‌ها و شهرستان‌ها نیز پیگیری می‌شود؛ اظهار کرد: به‌دنبال این هستیم که با حضور اساتید، کارمندان در تزار انقلاب اسلامی آشنایی مورد نیاز را کسب کنند.

کمالی با اشاره به وجود پایگاه در سرپستی شعب بانک‌های دولتی، یادآور شد: به‌دنبال شناسایی کامل از مجموعه دولت و ادارات هستیم که در این زمینه اتفاق خوبی حاصل شد و به اطلاعات ما اضافه کرد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی با بیان اینکه سعی بر تقویت پایگاه‌ها در ادارات گرفته شده؛ بیان کرد: در این زمینه همکاری خوبی صورت گرفت و گردان‌های مختلفی پای کار آمدند که در زمان لازم در صحنه حضور پیدا خواهند کرد.

وی پیگیری میز خدمت در ادارات را موضوع مورد توجه دیگر دانست و افزود: مسؤولیت پیگیری خرید ادارات در خصوص استفاده از تولید ملی و واقع‌سازی این امر بر عهده بسیج است.

کمالی بیان کرد: در این خصوص تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان بسیج مستضعفین با رئیس‌جمهور منعقد شد و پایگاه بسیج پیگیر مطالبات رهبری در این خصوص شد.

 

به نقل از فارس

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: