دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: فعالیت‌‌های جبهه در شهرستان‌های خراسان‌رضوی توسعه می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ثامن پرس، سیدرضا موسوی اظهار داشت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در حقیقت جبهه مردمی است و موسسات فرهنگی متعددی در این راستا با موضوعات مختلف شگل گرفته و به صورت جزیره‌ای فعال هستند.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: ماموریت متشکل‌کردن و شبکه‌سازی را برعهده داریم؛ امروز 27 مجمع و کارگروه تخصصی در مجموعه خاتم به وجود آمده ‌که به‌صورت تخصصی در حال فعالیت هستند.

موسوی با اشاره به اینکه در استان خراسان‌رضوی حدود 15 تشکل فعال هستند بیان کرد: تشکل‌های هنر و رسانه، سازمان اوج و فضای مجازی سراج تعدادی از این تشکل‌ها هستند؛ تلاش داریم در حوزه توانمندسازی هنرمندان و همچنین حوزه آموزش فعالیت‌‌هایی را صورت دهیم.

وی تاکید کرد: شناسایی، آشنایی و شبکه‌سازی، توانمندسازی جزو اهداف ما است؛ در شهرستان‌های استان نیز رابط داشتیم و امسال دنبال این هستیم که شبکه سازی فعالیت‌های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خراسان رضوی را در شهرستان‌ها ساماندهی کنیم.

موسوی خاطرنشان کرد: در مشهد 38 تشکل در حوزه عفاف و حجاب فعالیت می‌کنند اما بعضا از هم شناختی ندارند، و یا خیلی تشکل‌های دیگر داریم،  برای مثال در حوزه تغذیه و سلامت این تشکل‌ها فعالیت می‌کنند و نیازمند آموزش و ساماندهی هستند.

 

 

به نقل از تسنیم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: